Sestdien Misā būs 1. nacionālās volejbola līgas fināls 1

Latvijas 1. nacionālās volejbola līgas fināla spēles gan par pirmo, gan par trešo vietu notiks 13. aprīlī Vecumnieku novada Misas vidusskolas sporta zālē. Mājinieki – «Vecumnieku» vienība – šajā dienā cīnīsies par līgas čempionu titulu.

Šo gadu komanda «Vecumnieku» ir aizvadījusi gana labi – izcīnīta uzvara 1. nacionālās līgas regulārajā čempionātā. Savukārt cīņā par vietu finālā divos mačos ar rezultātiem 3:0 un 3:2 pārspēta «Aizputes» komanda.

Trenera Jāņa Plūmes «Vecumnieku» vienība vietu finālā nodrošināja 6. aprīlī Aizputē. Puiši pārliecinoši uzvarēja pirmo setu ar 25:18, bet turpinājumā mājinieki nolēma, ka vēlas arī trešo spēli, un uzvarēja nākamajos divos setos ar 25:23 un 25:22.

Spēles liktenis izšķīrās ceturtajā setā – mājinieki izvirzījās vadībā pat ar 11:7, bet «Vecumnieki» beigās rezultātu izlīdzināja un uzvarēja ar 27:25. Piektajā setā «Vecumnieki» jau bija pārliecinoši labāki, plūcot laurus ar 15:10.
Panākumu ar 26 punktiem sekmēja Andris Zadovskis, pa 14 punktiem Kasparam Kaverskim un Reinim Zelčam, kuram arī desmit bloki. Desmit punkti un no tiem trīs gūti ar servi Rolandam Plēsniekam. Pieci punkti vienības cēlājam Jānim Zadovskim, četri Armandam Grudulim.

Otrs pāris cīņā par pirmo vietu noskaidrojās divos ļoti grūtos mačos, kuru rezultātā ar 3:2 un 3:2 «SK RTU» pārspēja pagājušā gada čempionus VK «Ventspils». Tas nozīmē, ka vispirms pēcpusdienā par trešo vietu Misā cīnīsies VK «Ventspils» un «Aizpute», tad vēlāk cīņā par pirmo vietu dosies «Vecumnieki» un «SK RTU». Visi aicināti just līdzi savām vienībām.