Semināros apspriedīs Eiropas lauksaimniecības politiku

Pirms Lieldienām zemnieki aicināti uz informatīvajiem semināriem Rundāles novadā un Bauskā, lai apspriestu aktualitātes un Eiropas Kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) maiņu pēc 2020. gada.

Seminārs Rundāles novada Viesturu pagasta Bērsteles Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centrā notiks otrdien, 11. aprīlī, informē Bauskas novada lauku konsultante Anita Vismane. Savukārt Bauskas novada domē lauksaimnieki uz tikšanos gaidīti trešdien, 12. aprīlī.

Abos semināros ir līdzīga programma. Aktualitātes platībmaksājumu pieteikumu iesniegšanai šogad skaidros Lauku atbalsta dienesta speciālists Jānis Vilmanis. A. Vismane skaidros projektu gatavošanu un savstarpējās atbilstības vērtēšanu.

Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) Bauskas biroja vadītājas Eleonoras Maisakas vadībā ritēs apspriede par Latvijas lauksaimnieku aptauju, kas notika KLP tapšanas gaitā. Zemnieki varēs novērtēt līdz šim nosauktās nākotnes politikas ieceres nozares atbalstam Eiropā, kā arī ieteikt priekšlikumus uzlabojumiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju