Savāktās 6776 pārtikas pakas dalīs trūkumā nonākušām ģimenēm

Pateicoties Latvijas iedzīvotāju atsaucībai un rūpēm, 10. novembrī labdarības kampaņā «Rimi» veikalos visā Latvijā, arī Bauskā, pārtikas banka «Paēdušai Latvijai» sakomplektēja 6776 pārtikas pakas, kas nokļūs pie 2260 trūkumā nonākušām ģimenēm ar maziem bērniem, pensionāriem un invalīdiem, informē akcijas rīkotāji.

Kampaņas organizatori ir lielveikalu tīkls «Rimi» un Latvijas Samariešu apvienības pārtikas banka «Paēdušai Latvijai».

«Latvijā ir daudzas ģimenes ar bērniem, kuras dažādu apstākļu dēļ ir nonākušas trūkumā, taču sociālo palīdzību nevar saņemt. Nereti šīm ģimenēm nav iespējams pagatavot siltu un pilnvērtīgu maltīti. Tādēļ šīs pakas būs liels atbalsts, esam pateicīgi ikvienam akcijas dalībniekam un priecīgi par cilvēku atsaucību pārtikas paku piepildīšanā,» saka «Paēdušai Latvijai» vadītāja Agita Kraukle.

Pārtikas pakā pircēji visbiežāk bija izvēlējušies ievietot ilgi uzglabājamus produktus – makaronus, auzu pārslas, griķus, kā arī dažādus gaļas, zivju un dārzeņu konservus. Bija cilvēki, kuri ikdienas pārtikas produktiem klāt vēl bija pievienojuši kādu gardumu – šokolādi, konfektes, cepumus, par ko īpaši priecāsies bērni. Daži pircēji paciņās bija ielikuši arī rotaļlietas, siltus cimdiņus un zeķītes bērniem.

Vecumnieku daudzbērnu ģimeņu biedrība «Saulgrieze» arī ir šajā labdarības akcijā saziedoto glābējpaku saņēmēju vidū. Paciņas dala ģimenēm, kuras nonākušas grūtībās, taču nesaņem sociālo palīdzību. Ziedojumus no akcijas «Paēdušai Latvijai» Vecumniekos, Latvijas Sarkanā Krusta Bauskas komitejas Vecumnieku nodaļā, var saņemt katru otrdienu no plkst. 10 līdz 18, «Bauskas Dzīvi» informē «Saulgriežu» valdes priekšsēdētāja Olga Černišova-Stūriška.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju