Saulaines skolas audzēkņi strādās Spānijā

Seši Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālās struktūrvienības studenti 20. martā lidos uz Spāniju, lai iegūtās zināšanas izkoptu praksē.

Iespēja mēnesi strādāt Spānijā radusies, realizējot programmas «Erasmus+» projektu «Kandavas lauksaimniecības tehnikuma audzēkņu mobilitāte Eiropā», informē direktora vietniece audzināšanas darbā Sanita Collenkopfa.

Uz Spāniju dosies seši studenti. Divi no viņiem apgūst viesmīlības pakalpojumu specialitāti, bet četri ēdināšanas pakalpojumus.

Nākamā viesmīlības pakalpojumu speciāliste Dita Segliņa mācās pirmajā kursā, savukārt Dita Skujevska – otrajā.

Pirmā pieredze «Erasmus+» projektā būs ēdināšanas pakalpojumu pirmā kursa studentiem Emīlam Šmitam, Tomasam Valtam Jirgensonam un Oksanai Paeglei. Uz Spāniju dosies arī ēdināšanas pakalpojumu trešā kursa studente Kristīne Kirčenko.

Studenti Spānijā strādās no 20. marta līdz 8. aprīlim. Pavadošā pedagoģe Sanita Collenkopfa ar audzēkņiem ārzemēs pavadīs tikai sešas dienas.

Projekta mērķis ir dot izglītojamajiem iespēju gūt pirmo starptautisko darba pieredzi savā apgūstamajā profesijā un prasmes, lai uzlabotu konkurētspēju darba tirgū.

Projekta finansējumu nodrošina Eiropas Savienības «Erasmus+» programma. Praktikantiem tiek apmaksāti sagatavošanās izdevumi, ceļa un uzturēšanās tēriņi, kas saistīti ar praksi ārvalstīs, kā arī nodrošināta kabatas nauda.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju