Rundāles pilī notiks akustiskais Ziemassvētku koncerts 3

Ar īpašu akustisko Ziemassvētku koncertu "Svētku pietura" 15.decembrī  Rundāles pils Baltajā zālē uzstāsies Latvijas titulētākā kantrimūzikas grupa "Sestā jūdze", portālu informēja pils pārstāve Ilze Kusiņa.

Koncertprogrammā tiks iekļautas gan grupas "Sestā jūdze" oriģināldziesmas par ziemu, sniegu un svētku gaidīšanas laiku - "Skumjais sniegs", "Tāds laiks", "Pirmā sniega diena", "Upe", "Klusā daba" -, gan arī klausītājiem tik pazīstamajā grupas ierastajā kantri skanējumā ietērptas tradicionālās Ziemassvētku dziesmas, kuras labi pazīstamas visā pasaulē. Kusiņa skaidroja, ka programmā valdīs dvēselisks miers, palīdzot radīt svētku noskaņojumu, taču nezaudējot grupas īpašo kantri skanējumu.

Šis būs jau trešais Rundāles pils atbalsta fonda rīkotais gada noslēguma koncerts Rundāles pils Baltajā zālē. Iepriekšējos gados muzeja apmeklējumu gada tumšākajā laikā bija iespējams apvienot ar Aijas Andrejevas un Fēliksa Ķiģeļa akustisko koncertu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

tad jau

atkusniskais Ziemassvētku koncerts būs pašā laikā !

pirms 11 mēnešiem, 2018.11.24 15:57

Nu nepatīk

Nu nepatīk man, ka 6 jūdzes koncerts notiek šajā ēkā, biju pirms laika uz Ķigela koncertu pilī , nu kaut kā- nekā.. es par klasisko un kamermūziku Baltajā zālē

pirms 11 mēnešiem, 2018.11.28 11:40

Viktors Andrējevs

Zinu grupu ļoti labi... Un esmu pārliecināts, ka viņi kliedēs neapmierināto cilvēku bažas... Arī kantri mūzikā iespējams piemeklēt repertuāru un izpildījuma manieri, kurš iederas Baltajā zālē un ticu, ka 6. Jūdze to arī izdarīs. Vieņiem piemīt gaumes izjūta. Gaidu ar nepacietību 15.decembri...

pirms 10 mēnešiem, 2018.12.06 00:23

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju