Rundāles novads – atvērtākais tehnoloģijām 5

Pašvaldību spēcīgākā puse ir augsti attīstīti digitālās drošības standarti, savukārt valsts iestādēs – elektronisko dokumentu aprite, noskaidrots «Lattelecom» un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) iniciētajā Latvijas digitālās vides mērījumā e-indekss. Latvijas e-indekss tiek īstenots jau trešo reizi.

Šogad augstākos rezultātus katra savā kategorijā uzrādījusi Ventspils pilsēta, Siguldas novads, Rundāles novads, Uzņēmumu reģistrs un VARAM.

Mazo novadu kategorijā spēcīgākais ir Rundāles novads. Tas pirmajā gadā ieguva 5. vietu, nākamajā – zaudēja savas pozīcijas, ko šogad atguva ar uzviju, iegūstot 1. vietu. Rundāles novads ir atvērts tehnoloģijām un tiecas apgūt arvien jaunus digitālos risinājumus, piemēram, Rundālē ir vienotais klientu apkalpošanas centrs, kas nodrošina e-pakalpojumus Rundāles un arī blakus novadiem.
Par Latvijas e-indeksu
2017. gadā pēc «Lattelecom» un VARAM pasūtījuma ir veikts jau trešais Latvijas e-indeksa mērījums. Mērījums vērtē e-vides infrastruktūru, pašvaldības interneta resursus un cilvēku prasmes, e-pārvaldi un drošību, atvērto datu pieejamību, iestādes iekšējo procesu organizāciju, starpiestāžu sadarbību, pakalpojumu sniegšanu, sabiedrības iesaistīšanu u. c. e-vides attīstības aspektus.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

I

PRIEKS!UN ATKAL RUNDĀLE! !!!!!

pirms 2 gadiem, 2017.11.29 20:59

pele_pelēkā

Zina malacis!

pirms 2 gadiem, 2017.11.30 08:15

Džedajs

Rundalē baigi advancēti lauķi.

pirms 2 gadiem, 2017.11.30 18:11

.

Rundāles novads ---parados lidz ausim, bet tas tak nevienu neuztrauc ka tik var padziedat un uz solina pasedet

pirms 2 gadiem, 2017.11.30 18:39

secinājums

Par parādu atdošanu lai domā citi - īsteniem patriotiem galvenais ir gavilēt un diet!

pirms 2 gadiem, 2017.11.30 20:32

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju