Policija Līgo svētkos patrulēs arī uz vietējiem pagastu ceļiem 4

Valsts policija (VP) no piektdienas, 22. jūnija, pēcpusdienas uz autoceļiem rīkos masveida pārbaudes. Tā ziņo VP satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

VP Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirkņa vecākais inspektors Aleksandrs Sidorčiks «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka 22. un 24. jūnijā darbā tiks norīkotas papildu ekipāžas. Pirmssvētku dienā policisti veiks preventīvo darbu. Iecerēts pabūt visos četros novados un izbraukt pa katru pagastu. «Mūsu ekipāžas izbrauks pa visām apdzīvotajām vietām, lai konstatētu situāciju,» skaidro A. Sidorčiks.

Arī 24. jūnijā darbā dosies papildu ekipāža. Mašīnas brauks pa visiem četriem novadiem. «Dažus gadus Bauskā strādājuši citu iecirkņu policisti, mūsu brigādes brauca citur. Šogad šāda maiņa nav paredzēta. Kā ierasts, pastiprinātu uzmanību pievērsīsim ceļam A7, tomēr šogad centīsimies aizbraukt arī līdz attālākām vietām reģionā,» skaidro policijas pārstāvis.

VP pārstāvis N. Krapsis piebilda, ka policisti masveida autobraucēju pārbaudi veiks līdz pat pirmdienas rītam.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Ainārs

Papildus ir- ja ikdienā nav neviena tad uz "Līgo" būs vismaz viena? Pagastos VP nav redzēta gadiem.

pirms 9 mēnešiem, 2018.06.23 11:39

Koss

Vai ar pašvaldības policijas izveidi ir likvidēts Vp Bauskas iecirknis? Zvanu uz vp Bauskas iecirkni, bet man rupjā tonī liek gaidīt kaut kādā rindā?

pirms 9 mēnešiem, 2018.06.23 11:44

Janka

Es Bauskas valsts policiju redzu tik, kad tur polijas tālbraucējus....laikam tāds rīkojums visus poļu šoferus pārbaudīt?!

pirms 9 mēnešiem, 2018.06.23 11:54

janisg

tā ir policista stāja?...taka ļurbas. lielcelu laupītāji.

pirms 9 mēnešiem, 2018.06.23 13:22

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju