Pirmo reizi Zemgales uzņēmēju forumā ir Vecumnieku novada kopstends

Zemgales uzņēmēju forumā Jelgavā šogad pirmo reizi izveidots Vecumnieku novada kopstends, portālu informēja domes attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Dace Šileika.

Stendā ir daudzveidīgs piedāvājums – apģērbi un rotaslietas, vīni, medus, biezeņi, lampas, tekstilijas un citas novada uzņēmumu ražotās preces, stāsta pašvaldības projektu vadītāja Alīna Žukauska.

Domes apmaksātajā stendā piedalās uzņēmumi «Ullman», SIA «Pakāpiens», «Dzintarlāse», «Sintas tekstils», «Keefa», «Dekjan». Jau kopš atklāšanas uzņēmēji ir ļoti aizņemti, jo apmeklētāju ir daudz un plašais piedāvājums Vecumnieku ražotāju stendā ir pievilcīgs, saka A. Žukauska.

Iecavas kopstendā šogad demonstrē SIA «Vizulo», SIA «Eko Bloks» un IK «Iecavas labumi» ražojumus, vēsta izstādes rīkotāji. Izstādē jau tradicionāli ir arī Bauskas novada kopstends, kurā lielākoties pārstāvēti mazie ražotāji, informē pašvaldības attīstības nodaļas vadītāja Ilze Tijone.

Kopā ar Jelgavas modes nama tēma vadītāju Daigu Latkovsku izstādē piedalās iecavniece rotu meistare Ginta Zaumane. Viņas rīko tautastērpu skati un iepazīstina ar izstādi «Mans tautastērps», kas tapusi fotogrāfes Ilzes Strēles vadībā un iepriekš bija eksponēta Bauskā.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras rīkotās Zemgales uzņēmēju dienas norit Jelgavā 28. un 29. aprīlī. Apmeklētājiem ieeja izstādē un tirdzniecības laukumos ir bez maksas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju