Pilsrundāles vidusskolas audzēkne piedalās televīzijas spēlē 5

Televīzijas spēlē «Gudrs, vēl gudrāks» pēc ilgāka pārtraukuma atkal varēs just līdzi mūsu novada skolēnam. Piektdien, 16. martā, LTV1 spēlē «Gudrs, vēl gudrāks» piedalīsies Pilsrundāles vidusskolas 11. klases audzēkne Eva Reinfelde.

«Ciemojos pie draudzenes. Kopā ar viņas mammu runājām un izdomājām, ka es varētu pamēģināt pieteikties spēlei. Lielu cerību nebija, jo iepriekšējā reizē netiku uz spēli uzaicināta. Šoreiz paveicās,» par nokļūšanu televīzijā stāsta E. Reinfelde.

Uz ierakstu televīzijā Eva brauca ar klases audzinātāju un mūzikas skolotāju Irēnu Salto, arī klasesbiedriem. Salīdzinot ar to, kas skatāms televīzijā, ierakstā ir vairākas atšķirības. Televīzijā skatāmo nedaudz vairāk kā stundu garo pārraidi ieraksta vismaz četras stundas. Tas brīžiem šķiet nogurdinoši. Visas darbības notiek, izpildot radošās brigādes komandas. Sanāk daudz laika sēdēt un gaidīt.

Ar rezultātu Eva ir apmierināta. Pēc spēles sarunā ar pārējiem dalībniekiem jaunieši secinājuši, ka šis pasākums ir diezgan liela laimes spēle. Dažreiz jautājumi bijuši formulēti tik sarežģīti, ka piecu sekunžu laikā nav iespējams saprast domu, kur nu vēl izlemt par pareizo atbildi.

«Esmu gandarīta, ka pieteicos spēlei un ka mani uzaicināja. Tā man bija jauna pieredze, kas vienmēr noder. Tagad interesanti būs skatīties, kā viss ierakstītais tiks samontēts un parādīts televīzijā,» spēli vērtē E. Reinfelde.

Šopiektdien būs spēles «Gudrs, vēl gudrāks» 11. klašu trešais pusfināls. Pēc nedēļas sacentīsies trīs pusfinālu divi labākie dalībnieki. Jau aprīlī LTV1 prāta spēlē gudrībā mērosies 12. klašu skolēni. Viņu vidū būs arī kāda Bauskas skolas audzēkne.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

hhh

Bauskas ģimnāzijas Elīna arī piedalās spēlē "Gudrs, vēl gudrāks " ja kas.......

pirms 10 mēnešiem, 2018.03.14 11:43

Ahūns

Gudra meitene un no laukiem, tas nav raksturīgi Latvijā.

pirms 10 mēnešiem, 2018.03.14 12:07

tev no lielpilsētas

Gudri jaunieši laukos ir sastopami vairāk nekā vari iedomāties. Iespējams - "lielpilsētas " mānija stipri sašaurinājusi redzeslauku, ja to neesi pamanījis. Vai arī pašam problēmas ar gudrību!

pirms 10 mēnešiem, 2018.03.14 13:36

Muļķìbas

Laukos ir vairàk gudru bèrnu,nekà pilsètàs.Tikai iespèju mazàk.

pirms 10 mēnešiem, 2018.03.14 15:01

Viena no pilenes!

Malacis Eva tā tik turpinat!!!

pirms 10 mēnešiem, 2018.03.14 20:29

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju