Patriotiskajā nedēļā gaida visu četru novadu kafejnīcās 8

Šīs nedēļas nogalē, 11. novembrī, sāksies jau piektā Bauskas patriotiskā kafejnīcu nedēļa. Bauskas tūrisma informācijas centra vadītāja Inese Turkupole-Zilpure stāsta, ka akcija ilgs līdz 19. novembrim.

Šoruden akcijā piedalīsies astoņi ēdināšanas uzņēmumi no Bauskas, Iecavas, Rundāles un arī Vecumnieku novada. Dalību šajā akcijā pieteicis arī Bauskas motormuzejs. Apskatot muzeju, apmeklētāji saņems īpašo akcijas vizītkarti, kas pēcāk piedalīsies dāvanu kartes ģimenei Rīgas Motormuzeja apmeklējumam izlozē.

Kafejnīcās un restorānos piedāvās divus ēdienu komplektus, kuru cena būs desmit eiro. Ja būs vēlēšanās, varēs nobaudīt arī kādu ēdienu atsevišķi. Taču tad nebūs iespējams iegūt akcijas īpašo vizītkarti. Tas savukārt liegs pēc akcijas noslēguma iegūt kādu no tās dalībnieku sagādātajām dāvanu kartēm.

Atšķirībā no citām reizēm šomēnes nav jāapmeklē noteikts ēstuvju skaits. Var pabūt tikai vienā no ēdināšanas iestādēm. Katrā no tām atradīsies īpašā «burka». Tajā pēc ēdiena komplekta nobaudīšanas varēs atstāt akcijas «vizītkarti» ar savu vārdu, uzvārdu, kontakttālruni, e-pastu, arī vēlējumu Latvijai vai uzņēmumam. Lielāka iespēja tikt pie dāvanu kartes būs tiem, kuri būs paviesojušies vairākās vietās un nobaudījuši īpašos ēdienu komplektus.

«Bauskas Dzīvei I. Turkupole-Zilpure pauda gandarījumu, ka šoruden pirmo reizi iespējas nobaudīt īpašo maltīti ir visos četros novados. Prieks par Motormuzeja sagatavoto īpašo piedāvājumu. «Iespējams, iedzīvotājus mulsinās akcijas ēdienu cena. Dalībniekiem sanākot kopā, tika pieņemts šis lēmums piedāvāt īpašo maltīti par desmit eiro. Akcijas gadu gaitā cenas visam ir kāpušas. Sagatavot ko interesantu un bagātīgu piecu eiro vērtībā nav iespējams. Taču ir domāts par tiem, kuri vēlas nobaudīt tikai kādu no īpašajiem svētku ēdieniem, ne visu komplektu. Tagad būs arī tāda iespēja,» skaidro I. Turkupole-Zilpure.

TIC vadītāja uzteic katra akcijā iesaistītā uzņēmuma izdomu. Krogā «Aveņi», piemēram, ir iespēja ieturēt maltīti visai ģimenei un tikai desertā izvēlēties akcijas ēdienu. Vecumnieku kafejnīcā «Cafe+» komplekts ir ļoti bagātīgs. Bauskas restorāns «Mūza» piedāvās oriģinālus zivju ēdienus, kafejnīca «Upene» Iecavā pagatavojusi daudzu jau aizmirstu saldo «Bubertu ar ogām». Par īpašo piedāvājumu rūpīgi domājuši visi akcijas dalībnieki


Akcijas «Bauskas patriotiskā kafejnīcu nedēļa» dalībnieki:
Bauskas motormuzejs,
krogs «Aveņi»,
kafejnīca «Bērzkalni»,
restorāns «Mūza»,
atpūtas komplekss «Miķelis» Gailīšu pagastā,
atpūtas komplekss «Rožmalas» Ceraukstes pagastā,
kafejnīca «Upene» Iecavā,
kafejnīca «Cafe +» Vecumniekos,
kafejnīca «Ozollāde» Rundāles pilī.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

patriots-maniaks

Tikai viena atsevišķa patriotiska nedēļa un arī tikai tad patriotizējies,ja tajā laikā iegriezies kādā no kafejnīcām ... Ar sirdsmājiņas apmeklējumu katru dienu sanāk vairāk.

pirms gada, 2017.11.07 11:22

jebio

patriotiskiem ēdieniem varētu iedot arī patriotiskus nosaukumus - oik , vai valdības prēmijas , plaukstošā ekonomika , pēdējais lidostā izslēdz gaismu utt

pirms gada, 2017.11.07 13:43

utt.

iztikas minimums, garants patriotiskam *galaproduktam*

pirms gada, 2017.11.08 12:05

Patrioti

Ozollāde, kur dzīro personas, kurām ir liegta iebraukšana EU.

pirms gada, 2017.11.07 14:14

bezdomas domnieks

Kādu orgānu kādi locekļi veiks ēdmaņas iepriekšējo patriodegustitucionalizāciju ?

pirms gada, 2017.11.07 15:38

g

un Pils krogs šogad nē?

pirms gada, 2017.11.08 17:23

caca

pilij pietrūks patriotisma

pirms gada, 2017.11.09 11:13

A

Pils krogs šogad ziemas sezonā ir slēgts!

pirms gada, 2017.11.09 12:35

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju