Par 4% augs atkritumu apsaimniekošanas maksa Rundāles novadā 6

No šodienas, 1. februāra, par 4% augs atkritumu apsaimniekošanas maksa Rundāles novadā, lēmuši novada domes deputāti.

Līdz šim par viena kubikmetra atkritumu izvešanu iedzīvotājiem bija jāmaksā 12,47 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), bet no šodienas maksa būs 13 eiro bez PVN.

Lēmums paaugstināt atkritumu apsaimniekošanas maksu saistīts gan ar dabas resursu nodokļa pieaugumu, gan ar to, ka sadzīves atkritumus vairs nevar apglabāt sadzīves atkritumu apglabāšanas poligonā «Grantiņi». Rundāles novada pašvaldības administratīvajā teritorijā radītie atkritumi tiek nogādāti uz sadzīves atkritumu apglabāšanas poligonu «Brašķi» Jelgavas novadā, kas rada papildu izmaksas.

Atkritumu izvešanu Rundāles novadā nodrošina SIA «Ragn-Sells».

Pievieno komentāru

Komentāri 6

ss

nu tad nomainiet to rigas ragna selsu pret letaku varbut, vai ari misenes driz degs tur pat uz vietas ka agrak :))))))

pirms gada, 2018.02.04 18:36

šš

Paši jau tos Dīvānus,gultas,skapjus, egles utt sastiepjat nakts laikā un kotad Intai ar tām mēbelēm darīt.?LABI!,ka ir kas aiz jums savāc jūs pat nemākiet vākus daudzi atvērt,ja ciet tad visssss zemē, ,,,,,,,atnāciet tā agrāk no rīta kas darās, tākā nav ko buršķēt par dedzināšanām kalna nogāzē......

pirms gada, 2018.02.04 20:46

Saulaine

un cik ilgi no nelegālā autoservisa Saulainē sadzīves atkritumos metīs vecās riepas un stiklus ? un cik ilgi policists divreiz dienā garām braucot to nepamanīs?

pirms gada, 2018.02.08 13:00

ha Saulainei

dīvāni un servisa atkritumi tā ir bezkaunība, tas neizbrīna, bet tas, ka mazdārziņā nopļauto zālāju un salasītos sapuvušo ābolus samet misenēs, tas ir kronis, un tur pat dusmas nenāk, raudāt gribas ;-(

pirms gada, 2018.02.08 13:08

Lv

Aizbrauc uz Saulkrastiem tur tu rudzēsi gan dīvānus riepas un visi mēsli kas tik ir ne Jūrmala , bet svalka salīdzinoši te vis ir kārtībā.

pirms gada, 2018.02.10 08:10

JEĻENA

PILSRUNDĀLE TĪRA! !!!!ATBRAUC CIEMIŅI TO PAMANA!

pirms gada, 2018.02.10 19:35

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju