Olimpiskajā dienā Bauskā rīko sacensības vieglatlētikā

Šogad tradicionālajā Olimpiskajā dienā visā Latvijā 768 norises vietās piedalījās apmēram 150 tūkstoši dalībnieku 101 Latvijas pašvaldībā. Pasākumā iesaistījās arī mūsu novadi. Bauskā rīkoja vieglatlētikas sacensības D un E vecuma grupas skolēniem.

Sacīkstēs, kas notika 20. septembrī, piedalījās kupls skaits Bauskas novada skolu, ieskaitot arī Pamūšas speciālo internātpamatskolu. Skolas audzēkne Līga Bandeniece 60 metru barjerskrējienā meitenēm D grupā izcīnīja trešo vietu.

Par sacensību rezultātiem informē Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas metodiķis Aivars Solzemnieks. Stafešu skrējienos gandrīz visās grupās uzvarēja Bauskas sākumskolas jaunie sportisti, izņemot D grupu zēniem, kur ātrāki bija Bauskas pilsētas pamatskolas jaunieši.

Meitenēm E grupā Kristiāna Kiseļeva no Bauskas sākumskolas uzvarēja 60 un 300 metru skrējienos. Gundega Munda no Bauskas sākumskolas bija labākā augstlēkšanā un 60 metru barjerskrējienā. Bumbiņas mešanā un lodes grūšanā uzvarēja Sabīne Misa no Uzvaras pamatskolas. Puišiem divās disciplīnās spēja vinnēt tikai Marko Biezais no Bauskas 2. vidusskolas – viņš bija labākais 60 metru skrējienā un tāllēkšanā.

Savukārt D vecuma grupā zēniem divi panākumi bija Artim Duklavam – abas reizes ļoti pārliecinošas uzvaras tāllēkšanā un 300 metru skrējienā, kā arī Jānim Maskalam – augstlēkšanā un 60 metru skrējienā. Meitenēm divi lauri Nikolai Trasūnei – 60 metru sprintā un augstlēkšanā, kā arī Lotei Mustermanei, kas uzvarēja bumbiņas mešanā un lodes grūšanā. Bumbiņu meitene aizmeta tikpat tālu, cik spēcīgākie no puišiem – 35,44 metrus.