Novados aicina uz hokeju 3

Nedēļas nogalē sestdien un svētdien Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā plānoti hokeja turnīri.
 
Sestdien, 10. februārī, hokeju varēs spēlēt Rundāles novada Saulainē un Iecavā, bet dienu vēlāk turnīrs notiks Bauskas novada Mežotnes pagasta Garozā un Vecumnieku novada Skaistkalnes pagastā.

Rundāles novada hokeja čempionāta pirmais posms startēs 10. februārī pulksten 11.30 Saulainē uz dīķa pie Kaucmindes muižas. Spēle notiks četri pret četri, bez vārtsargiem, ar mazajiem vārtiem. Sacensībām līdz 9. februārim jāpiesakās pie turnīra galvenā tiesneša Aleksandra Barkova pa tālruni 28266332 vai sporta nodaļas vadītājas Ievas Kirkilas pa telefonu 26553747.

Sestdien ripu varēs dzenāt arī Iecavā, hokeja laukumā pie luterāņu baznīcas. Iecavas novada ceturtais atklātais hokeja čempionāts startēs pulksten 10 no rīta, bet komandu reģistrācija notiks no pulksten 9. Iecavas novada čempionātā vienā komandā nevar būt vairāk kā trīs hokejisti, kuri pieteikti kādā no Latvijas amatieru hokeja līgas komandām. Hokeju Iecavā spēlēs ar mazajiem vārtiem, bez vārtsargiem. Vienībā uz laukuma ir četri sportisti, bet maksimālais pieteikto spēlētāju skaits komandā var būt seši hokejisti.

Svētdien hokeja cienītājus gaidīs Bauskas novada Mežotnes pagasta Garozā, kur notiks sporta centra «Mēmele» atklātā kausa izcīņa. Arī šeit spēle notiek četri pret četri, bez vārtsargiem. Komandā var pieteikt desmit spēlētājus. Pieteikšanās līdz 9. februārim pie sporta centra «Mēmele» galvenās speciālistes Ingas Ūbeles pa tālruni 25949709.

Tajā pašā dienā ledu «grauzīs» arī Vecumnieku novada Skaistkalnē. Hokeja sacensības notiks uz ugunsdzēsēju ūdens ņemšanas dīķa. Arī te komandas laukumā sacentīsies četri pret četri, bez vārtsargiem. Pieteikšanās un vairāk informācijas pie sporta darba organizatora Bārbelē un Skaistkalnē Ēvalda Čerpinska pa tālruni 28864042.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Interesents

Kad būs Svitenē jaunajā stadionā?

pirms gada, 2018.02.07 19:26

BārbeleI

jums jau vairāk sporta organizatora nav un arī 2017 nebija, un visu gadu saņēma par to algu, kad atmaksās atpakaļ, kas Vecumniekos atbild par sporta lietām ?

pirms gada, 2018.02.07 20:43

Pag

Vecumniekos tač par projektu naudu hoķa laukumu uzblieza pirms pāris gadiem, un tas laukums vēl kaut kādu balvu dabūja kā labākais. Vai kāds uz tā ir slidojis

pirms gada, 2018.02.12 20:30

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju