Latvijas čempionātā vieglatlētikā baušķenieki izcīna desmit medaļas 3

Latvijas čempionāts vieglatlētikā telpās U14 vecuma grupā notika 12. februārī Rīgas Sporta manēžā. Ļoti veiksmīgi sacīkstes aizvadījuši Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņi – izcīnītas desmit medaļas, no tām piecas zelta.

«Bauskas jaunajiem vieglatlētiem padevās lielisks starts,» priecājas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas (BJSS) treneris Raivis Maķevics, un viņam ir, ar ko lepoties. Kopā ar trenerēm Ilonu Dramačonoku un Ilzi Ladusāni izdevies izveidot spēcīgu vieglatlētu komandu.

60 metru barjerskrējienā ātrs un vēl ātrāks bija Arvis Sūna – priekšsacīkstēs 9,59 sekundes, finālā 9,48 sekundes un pārliecinoša uzvara. Otrais Jorens Maskals ar rezultātu 9,71 sekunde. J. Maskals bija arī pārliecinoši labākais 60 metru sprintā – 8,15 sekundes. Zēnam ir talants, atzīst treneri. Vienīgā problēma – ja tam sekotu atbilstīgs darbs treniņos, tikai tad varētu domāt par laba sportista nākotni. Pagaidām viņš spējot noskaņoties tikai uz sacīkstēm.

Tāllēkšanas disciplīnā atkal divas medaļas. Vistālāk aizlēca Rendijs Griba – 5,04 metri. Otrā vieta Arvim Sūnam – 4,98 metri. Kārtslēkšanā trešā vieta Gintam Zilpurim ar rezultātu divi metri. Vēl viena pārliecinoša uzvara Bauskas BJSS stafetes komandai – Jorens Maskals, Andris Skadiņš, Rendijs Griba un Arvis Sūna 4x160 metru skrējienā finišēja pēc minūtes un 38,33 sekundēm, apsteidzot tuvākos konkurentus par četrām sekundēm.

No puišiem centās neatpalikt meitenes. 60 metru barjerskrējiena priekšsacīkstēs otrs labākais rezultāts bija Gerdai Kerijai Dreimanei – 10,07 sekundes. Tomēr finālā to atkārtot neizdevās, tāpēc ceturtā vieta. Trešo vietu ieguva Samanta Dorči, finišējot pēc 10,19 sekundēm. Viena sekundes simtdaļa šķīra no otrās vietas. G. K. Dreimanei vēl viena ceturtā vieta tāllēkšanā – 4,66 metri. Šoreiz no medaļas šķīra divi centimetri. Lodes grūšanā pārliecinoši uzvarēja Annija Miļūne – viņa divus kilogramus smago lodi raidīja 11,30 metru tālumā.

Noslēgumā Bauskas BJSS meiteņu stafešu komanda Samanta Dorči, Annija Miļūne, Daniela Žuravļova, Gerda Kerija Dreimane izcīnīja trešo vietu 4x160 metru stafešu skrējienā ar rezultātu minūte un 41,65 sekundes.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Es

Malaci musu jaunie vieglatleti!. Paldies treneriem!

pirms 2 gadiem, 2017.02.14 08:25

re

Skolas pulciņa līmenī malači , bet gribētos no sporta skolas dzirdēt augstas klases sagatavotu (kaut vienu) sportistu.

pirms 2 gadiem, 2017.02.24 13:44

speciālists

galvenais, lai neptrenējas. Īstā cīņa sāksies pieaugušo konkurencē. Tur būs redzami šī darba augļi.

pirms gada, 2018.01.29 22:29

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju