Kultūrvēsturisko novadu sarīkojumu cikls Grenctālē noslēdzas ar Zemgales pēcpusdienu 4

Koši, atturīgi, pārsteidzoši. Šādus apzīmējumus sestdien, 7. aprīlī, Brunavas pagasta Grenctāles kultūras namā sanākušie veltīja Zemgales pēcpusdienai. Ar šo SIA «Radīti kultūrai» noslēdza četriem kultūrvēsturiskajiem novadiem veltīto tematisko pasākumu ciklu.

Kā ierasts, arī Zemgales pēcpusdiena sākās ar amatnieku un mājražotāju tirdziņu, priekšnesumiem. Vēlāk lielajā zālē vairāk nekā 300 klausītāju baudīja dažādu žanru mūziķu uzstāšanos.

Baušķenieks Arnis Bērziņš Grenctālē bijis uz visiem četriem novadiem veltītajiem pasākumiem, viņš vērtē: «Visjaukākais, ka katrā no tiem bija sava odziņa, priekšnesumos valdīja citādāks temperaments. Šoreiz, piemēram, pārsteidzošākais ir Rundāles amatnieka Vitolda Ārmaņa veikums. Arī koncertos lielajā zālē skanējusi mūzika visādām gaumēm. Rudenī noteikti gribētu šeit atgriezties atkal.»

Pasākuma organizators, SIA «Radīti kultūrai» valdes loceklis Artis Červinskis jūtas gandarīts par paveikto, kā arī par labajām atsauksmēm. Par turpmākajām iecerēm Artis runā izvairīgi. Galveno viņš ir paveicis – pierādījis apkārtējiem, vietējai pašvaldībai un arī pats sev, ka kultūras namu Grenctālē  var piepildīt ar ļaudīm, ar daudzveidīgiem kultūras pasākumiem. Viņš ir pārliecināts, ka jebkāda ideja par alkohola tirgotavu ir pilnībā zudusi. Tagad Artis gaida aktīvāku vietējās varas rīcību un atbalstu.

Vairāk lasiet «Bauskas Dzīves» drukātajā versijā otrdien.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

skaisti

ļoti skaists pasākums veiksmi tā turpināt paldies Artim un kas viņu atbalstīja

pirms gada, 2018.04.08 10:11

Ausklis

Un? Lai dara to kas izdodas. Ja dara to kas izdodas, tad sanāk. Es jau ar nepacietību gaidu Menuetu Grenctālē maijā. Tā arī turēt.

pirms gada, 2018.04.08 21:50

Zintis

Es ceru, ka tie skaistie pulksteņi ir ar roku gleznoti, vai tomēr robots uzdrukājis, vai novelcenes no Ķīnas tautas republikas?

pirms gada, 2018.04.11 07:15

Daina

Paldies,ka bija padomāts lai šos skaistos pasākumus var baudīt arī Baušķenieki kuriem nav sava transporta.Tā turpināt tālāk.

pirms gada, 2018.04.11 15:04

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju