Kovaļevska Latvijā otrajā vietā

Ar labiem rezultātiem 28. Latvijas čempionātā šautriņu mešanā startējuši Bauskas un Vecumnieku novada sportisti. Pieaugušo konkurencē labākais rezultāts Bauskas dārta kluba sportistei Aretai Kovaļevskai, kas izcīnīja otro vietu.

Latvijas čempionāts notika no 26. līdz 28. janvārim viesnīcā «Arkadia» Apšuciemā. Šogad pulcējās rekordliels dalībnieku skaits – 107 šautriņu metēji.

Dāmu konkurencē par Latvijas čempioni kļuva «ŠMK Priekule» kluba pārstāve Kristīne Mickus – viņai finālā izdevās pārspēt Bauskas kluba pārstāvi Aretu Kovaļevsku. Mūsu sportistes izcīnītā otrā vieta ir ļoti augsts sasniegums mūsu novadu pārstāvjiem. Dāmu konkurencē par gandarījuma turnīra uzvarētāju kļuva Olita Simaško no Vecumnieku dārta kluba. Tā liecina Latvijas Dārta organizācijas mājaslapas informācija.

Jauniešu konkurencē finālspēlē tikās pagājušā gada Latvijas čempiona titula ieguvējs no Vecumniekiem Rihards Slišāns un Roberts Buļko. R. Slišāns atkārtoti izcīnīja Latvijas čempiona jauniešiem titulu.

Vēl viena godalga Vecumnieku novada vienībai dāmu pāru spēlēs – trešā vieta Lonijai Starei un Olitai Simaško.

Ar Latvijas čempionātu atklāta 2018. gada sezona, kurā sagaidāmi vēl vismaz astoņi reitinga sacensību posmi, no kuriem nākamais norisināsies 17. februārī Vaiņodē.