Jānis Baltušs uzrāda savu labāko rezultātu

Pagājušās nedēļas nogalē Latvijā augstvērtīgākās vieglatlētikas sacīkstes bija Prezidenta balvas izcīņa Ogrē, kur spēkiem mērojās Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas sportisti.

Prezidenta balvas izcīņā, kas notika 16. un 17. jūnijā, Prezidenta kausu individuālajā vērtējumā ieguva Gunta Latiševa-Čudare, 200 metru noskrienot 22,94 sekundēs. Latvijas vienībai 2. vieta komandu kopvērtējumā – divas reizes neizdevās nodot stafetes kociņu 4x100 metru stafetē, un tas izšķīra rezultātu, ļaujot uzvarēt Lietuvas sportistiem. Tā liecina Latvijas Vieglatlētikas savienības informācija.

Mūsu novadu pārstāvju vidū labākais sasniegums Jānim Baltušam, kurš izcīnīja trešo vietu 110 metru barjerskrējienā ar rezultātu 14,36 sekundes. Šis rezultāts ir personīgais rekords, par 0,22 sekundēm pārspēts šogad maijā sasniegtais. Sestajā vietā šajā disciplīnā baušķenieks Emīls Rūgums ar rezultātu 14,61 sekunde. Arī viņam tas ir viens no labākajiem rezultātiem. Uzvarēja lietuvietis Rapols Šauļus ar rezultātu 14,09 sekundes. E. Rūgums palīdzēja Latvijas stafetes izlasei uzvarēt 4x400 metru stafetes skrējienā. Jānis Baltušs startēja arī 200 metru skrējienā – tur viņam sestā vieta ar rezultātu 21,72 sekundes.

400 metru barjerskrējienā piedalījās Vecumnieku novada pārstāve Madara Lungeviča. Viņai gan šoreiz desmitais rezultāts – pretinieces bija daudz spēcīgākas. Individuāli augstlēkšanā piedalījās baušķeniece Solvita Dzilnava – viņai piektā vieta ar rezultātu 1,73 metri.

Soļošanā startēja arī Ruslans Smolonskis, kurš gan vairs mūsu novadus nepārstāv. Viņš uzvarēja desmit tūkstoš metru soļojumā ar rezultātu 43 minūtes un 15,62 sekundes.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju