Improvizācijas teātris Zorģos ielīksmo skatītājus 4

Iecavas novada Zorģu bibliotēkā ap 30 cilvēku piektdienas, 27. oktobra, vakarā piedalījās jauniešu teātra «Artis» improvizācijas šovā.

Publikā vairākums bija jauniešu, tomēr arī vecākie apmeklētāji pēc izrādes atzina – skatītāju ieteikto tēmu etīdes jaunajiem aktieriem izdevās lieliski, izraisot daudz smieklu un jautrības.

Iesildīšanos ar «picas gatavošanu» uz kaimiņa pleciem un pašu šovu vadīja Dāvis Zāģers, kopā ar skatītājiem nosakot tēmas jauno aktieru izspēlētajām etīdēm. Ance Straujā, Emīlija Blohina, Natālija Hodoroviča un Matīss Bolšteins atjautīgi attēloja «Radio», kurā bija kanāli makšķerniekiem, zobārstiem, «Zāģis 4» un «Zorģu balss». Reklāmas etīdē viņi pārliecināja skatītājus par priekšmetiem, bet kuriem dzīve nav iespējama. Ainas ar mednieku – dziesmu autoru un viņa pirmo disku «Zilie zābaki», etīdes «Trakais profesors», «Aklais slepkava», «Kinomānija» izraisīja daudz smieklu. Pāris šova daļu gaidāmā Veļu laika iespaidā bija veltītas kapu tēmai, asprātīgi pasniedzot «melnāku» humoru.

Teātra studijas vadītāja Valda Karnīte «Bauskas Dzīvei» teic, ka šos jauniešus improvizācijas sportā pirmā trenējusi Iecavas vidusskolas latviešu valodas skolotāja Dace Greiža. «Esmu saņēmusi jau gatavus aktierus, ļoti labu materiālu, ar ko strādāt tālāk,» V. Karnīte uzteic kolēģi. Jaunieši etīdēs parādīja ne tikai atjautību un asprātību, bet arī kultūras zināšanas.
Bibliotekāre Aina Ezergaile pēc šova ar ziediem un veltēm pateicās māksliniekiem, aicinot viņus ar jaunām etīdēm pēc kāda laika atkal viesoties Zorģos.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Smaida

Malači! Valda ar saviem "Artiešiem" vislabākie????

pirms gada, 2017.10.30 17:27

Smaida

!!!!

pirms gada, 2017.10.30 17:27

sdrāv

Zorģi, pasaules centrs ar 30 cilvēkiem.

pirms gada, 2017.10.30 20:55

sdrāv

tā ir bērnudārza grupiņa saprātīgā valstī. te priekšnesumus ved...

pirms gada, 2017.10.30 21:17

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju