Iecavnieki «pārbrauc» pāri Valmierai

«Olybet» Latvijas basketbola līgas (LBL) sezonas atklāšanas spēle notika 27. septembrī Valmierā, kur tikās vietējais «Valmiera/Ordo» klubs un «Latvijas Universitāte». Viesi uzvarēja ar rezultātu 96:87.

«Latvijas Universitātes» (LU) sastāvā izcēlās abi Pasaules universiādes bronzas medaļu ieguvēji iecavnieki Linards Jaunzems un Jānis Eiduks. L. Jaunzemam šoreiz gūti 30 punkti, J. Eidukam – 22 punkti.

Plašāku komentāru par spēli L. Jaunzems sniedza LU basketbola kluba sabiedrisko attiecību pārstāvjiem. «Spēli iesākām miegaini. Laikam nebijām gatavi, ka viņi spēlēs tik ātru basketbolu, taču ar savu ātrumu un azartu spējām turēt līdzi un neļaut atrauties rezultātā. Veiksmīgi spējām realizēt savus metienus, turklāt labi nostrādāja mūsu pilna laukuma presings – uz to viņi nebija gatavi, jo ātri sāka pagurt. Tas savukārt ļāva biežāk pārķert bumbas un gūt vieglus punktus. Arī beigās, kad pārņēmām vadību, gatavojāmies, ka valmierieši uzbrukumā divkāršos jaudu. Taču mēs bijām nedaudz «svaigāki», tādēļ izdevās sekmīgi nosargāt vadību un izcīnīt uzvaru. Viennozīmīgi var teikt, katrs spēlētājs, kurš šodien devās laukumā, deva būtisku pienesumu šai komandas uzvarai,» pauda basketbolists.

Jautājot par LU studentu gatavību jaunajai sezonai, L. Jaunzems apstiprināja komandas kaujiniecisko noskaņojumu. «Domāju, ka jaunajai sezonai esam gatavi. Daļa spēlētāju gan bija ar mazāku spēļu pieredzi, jo nepiedalījās Pasaules universiādē Taipejā, taču kopumā vienība jūtas ļoti labi, un sezonai esam labi sagatavojušies,» stāsta L. Jaunzems

Basketbolists šajā spēlē uzstādīja savu personīgo LBL rezultativitātes rekordu – 30 gūti punkti. Spēlētājs gan šo komentē piezemēti: «Veiksmīga spēle. Jā, paša pārliecība var augt vēl vairāk, bet tas lielā mērā atkarīgs no komandas biedriem – punkti man, taču nopelns visiem!»
Nākamo spēli LU vienība aizvadīs viesos 4. oktobrī pret BK «Ventspils».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju