Iecavas novadā uzvar basketbola vienība «Vecumnieki» 3

Šī gada Iecavas novada basketbola čempionāta uzvarētājus noskaidroja pirmdien, fināla trešajā spēlē. Ar rezultātu 92:76 «Vecumnieku» komanda pārspēja «Ozolu 15» un kļuva par turnīra uzvarētāju.

«Vecumnieku» vienība gan tikai daļēji ir saistīta ar Vecumnieku novadu – komandas panākumu atslēga ir iecavnieks Gundars Brička un saspēles vadītājs Juris Brūveris. Bez vadošajiem spēlētājiem «Vecumnieku» vienība otrajā spēlē piekāpās «Ozolu 15» komandai. Finālā «Ozolu 15» sastāvā spēlēja arī Ģirts Hauks, bet G. Bričkas un J. Brūvera dueta palīdzība izrādījās vērtīgāka.

Trešo vietu turnīrā izcīnīja «RMC» vienība.

Rezultatīvākā spēlētāja balvu saņēma Aldis Beitiņš – viņam 218 punkti. Precīzākais soda metienu izpildītājs čempionātā bija Gundars Brička – 80 procenti, bet par labāko trīspunktu metienu izpildītāju – 38 reizes – un turnīra vērtīgāko spēlētāju atzina Juri Brūveri. 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Iecavnieks

Varneviča kārtējais marasms.Paņemt no no Vecumnieku novada mājaslapas rakstu,bez atsauces.Malacis Varnevičs.

pirms gada, 2018.03.14 22:56

P

Vecumnieku vārdā nosauktā vienība.Iecavai savu nav?Varbūt Vecumnieku basketbola vienība(jediņica)vairs nepārstāv savu novadu?

pirms gada, 2018.03.15 10:24

Verotajs

Uldi!? Tu uzraksti rakstu ka vecumnieku komanda ir tikai daļeji saistita jo Gundars Brička speleja!?
Tad kapec Tu Uldi neraksti par Iecavas komandu BK Dartija ka viņa skaitas nosacīti Iecavas komanda jo tas lideris un speles planotajs ir Gatis Justovics un vel 5 Jelgavnieki!? To ka Tu Uldi vnm noniecini savus novadu komandas tas ir skaidrs jo biržiem liekas ka esi Jelgava kadu babeni dabujis!
P.s domaju ka Gundaram ar Bruveri butu gruti uzvaret turniru ja viņiem komanda butu tikai cilveki kas izmet autu!
Un Ja pasekotu lidzi tad redzetu ka pirmajā spēle komandas rezultativakais bija N.Popmanis un J.Klāviņš sasniedza triple double kamer Brička ar Bruveri kopa no speles izmeta 2/24 triniekus!
Tapec butu precizi rakstit ka Vecumnieki uzvareja ar loti labu komandas speli aizsardziba un uzbrukuma izmantoja katra spelē savus trumpjus!
Paldies Uldi lai tev dzivē veicas rakstit labakjs rakstus!

pirms gada, 2018.03.15 10:49

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju