Iecavas novada basketbola čempionātā būs trešā finālspēle

Iecavas novada 23. atklātajā basketbola čempionātā aizvadīta otra fināla spēle. Šī gada formāts paredz, ka jāuzvar vismaz divas spēles, lai izcīnītu čempiona titulu.

Pirmo maču 12. februārī uzvarēja vienība «Vecumnieki», kas ar 76:65 pārspēja «Ozolu 15» komandu. «Vecumnieku» vienības sastāvā visvairāk punktu guva Normunds Popmanis – 20 punkti un 14 atlēcošās bumbas, savukārt Ģirtam Haukam no «Ozolu 15» deviņi punkti un deviņas atlēcošās bumbas. Tā liecina iecava.lv mājaslapas informācija.

Uz otro cīņu, kas notika 7. martā, abas vienības ieradās bez vairākiem līderiem. Šajā situācijā spēlei vairāk pieskaņojās «Ozolu 15» sportisti. Jau pirmajā ceturtdaļā izveidojās neliels punktu pārsvars. Komanda uzbruka vairāk pārdomāti. Vecumnieku vienībā toties ļoti spēcīgi zem sava groza nospēlēja abi uzbrucēji Jānis Klāviņš un Normunds Popmanis, veiksmīgi savācot atlēcošās bumbas.
Pirmais puslaiks noslēdzās ar 37:33 «Ozolu 15» labā.

Otro ceturtdaļu aktīvi sāka «Vecumnieki», bet turpinājumā «Ozolu 15» ar vairākiem precīziem tālmetieniem palielināja punktu pārsvaru. Tā arī pretiniekiem pietuvoties vairs neļāva – uzvara ar 89:59. «Ozolu 15» šoreiz 22 punktus savāca Raivis Alksnis, bet «Vecumnieku» vienībā 20 punkti N. Popmanim. Trešo finālspēli aizvadīs 12. martā.

Tikmēr noslēgušās spēles, kurās sadalīja pārējās vietas. Mačos par bronzas medaļām «RMC» ar 71:70 un 81:71 pārspēja komandu «Misa 1». Piektajā vietā «Zams», sestie – «AC Kluburi», septītie – «Jelgavas NĪP», kas komandai ir neredzēti zema vieta, un astotie – «Misa 2».


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju