Iecavas novada 2016. gada sportists – olimpietis Upelnieks 3

Iecavas novada 2016. gada sportistu godināšanas sarīkojumā trešdien, 11. janvārī, balvu par pērn augstāko sasniegumu starp novadniekiem – 14. vietu Rio Olimpiādē stenda šaušanā – pasniedza zorģeniekam Dainim Upelniekam.

D. Upelnieks sporta skolai «Dartija» dāvāja ierāmētu fotogrāfiju no Olimpiādes, pateicoties novadniekiem par līdzjušanu un atbalstu. Viņš sarīkojuma dalībniekiem atklāja Olimpiādes ikdienu un starta pieredzi paša veidotā fotostāstā.

Skolas direktore Baiba Gāga rosināja sākt veidot olimpiešu galeriju, paužot pārliecību, ka nākotnē no iecavnieku vidus nāks arvien jauni starptautisku sacīkšu dalībnieki. Sarīkojuma vadītājs Māris Ozoliņš atgādināja, ka Dainis ir otrais olimpietis novadā – padomju laikā valsts izlasi forumā pārstāvēja kamaniņu braucējs Juris Vovčoks. Par viņa veikumu liecības savāktas biedrības «Arhīvs» veidotajā Iecavas sporta un vēstures muzejā.

Par gada sportisti pērn nosaukta Elza Zaķe, kura iejādē ieguva 5. vietu Latvijas Olimpiādē un 1. vietu valsts čempionātā. Gada sportiste veterāne ir Irisa Korčagina, 1. vietas ieguvēja 800 m skrējienā valsts veterānu čempionātā. Gada sportista veterāna godu izpelnījies Gunārs Naļivaika par 3. vietu Zemgales amatieru hokeja līgas turnīrā, spēlējot Iecavas komandā. Gada sportiste jauniete ir galda tenisiste Terēze Tabea Druviņa, kas izcīnīja 1. vietu Latvijas jaunatnes čempionātā meiteņu dubultspēlē divās vecuma grupās. Gada sportists jaunietis ir Raitis Fomrats, kurš ieguva 2. vietu Latvijas čempionātā junioriem 60 m skrējienā, valsts reitingā ieņemot otro pozīciju 60 un 100 m sprinteru vidū.

Sarīkojumā tika sveikti sporta skolas treneri un viņu labākie audzēkņi, kolektīvs pateicās par atbalstu vecākiem un citām pašvaldības iestādēm. B. Gāga uzsvēra, ka pagājušais gads Iecavas sportistiem bijis ļoti ražīgs, paužot pārliecību par arvien augstākiem rezultātiem nākotnē.

Vairāk lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» drukātajā izdevumā piektdien, 13. janvārī.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

toties

Bauskas novads izcili florbolo !

pirms 2 gadiem, 2017.01.12 14:23

kaimiņš

Prieks par Gunāru, tik aktīvs un sportisks, kur kāds sports, tur Gunārs klāt- gan slido, hokeju spēlē, gan slēpo, slēpošanas trasi iebrauc.. vienmēr pozitīvs un smaidīgs!

pirms 2 gadiem, 2017.01.12 15:05

kaimiņš

Prieks par Gunāru, tik aktīvs un sportisks, kur kāds sports, tur Gunārs klāt- gan slido, hokeju spēlē, gan slēpo, slēpošanas trasi iebrauc.. vienmēr pozitīvs un smaidīgs!

pirms 2 gadiem, 2017.01.12 15:05

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju