Hokejā rīko labdarības spēli

Dažādas aktivitātes gada noslēgumā notiek hokeja arēnās. Aizvadītas gan Latvijas čempionātu cīņas, gan arī labdarības spēle starp Latvijas Hokeja līgas vienības izlasi un HK «Zemgale/LLU», kur spēlē baušķenieks Kristaps Namiķis.

Labdarības mačs notika 17. decembrī Jelgavas ledushallē. Latvijas Hokeja līgas (LHL) izlasē spēlēja arī vairāki «Iecavas» hokeja vienības pārstāvji – Kaspars Krāģis, Artūrs Bērziņš, Rihards Štrauss un Sanijs Kutovojs. Hokejisti un līdzjutēji sacīkšu laikā sarūpēja 1500 eiro Bērnu slimnīcas fondam insulīna sūkņu iegādei. Sacensības veidojās kā īpašs šovs, kur notika konkursi uz ledus ar balvām, bērnus izklaidēja talismani «Alnītis», «BTA Lācis», «Čili Pipars» ar draugiem, dīdžejs ar hokeja dziesmām, varēja vērot daiļslidošanas un sinhronās slidošanas paraugdemonstrējumus. Vienā no priekšnesumiem piedalījās arī K. Namiķis, spēlējot ģitāru.

Spēles rezultāts bija 1:9 HK «Zemgale/LLU» labā. Latvijas Virslīgas vienība tomēr pārliecinoši parādīja, ka līgu līmenis ir ļoti atšķirīgs. Trešajā periodā vienus vārtus guva arī Kristaps Namiķis. Tā liecina Latvijas Hokeja līgas mājaslapas informācija.

Tiesa, labdarības spēle laikam «iemidzināja» HK «Zemgale/LLU» hokejistus, kas 21. decembrī piekāpās HK «Mogo» ar rezultātu 3:2. Jelgavas pilsētas komanda vēl aizvien saglabā līderpozīcijas turnīra tabulā – 22 spēlēs 15 uzvaras un 51 punkts. Kristaps Namiķis sezonas laikā komandas labā ir guvis sešus vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles. Tā liecina Latvijas hokeja federācijas mājaslapas informācija.

Tikmēr LHL «Optibet» 1. līgā 17. decembrī «Bauska» aizvadīja spēli pret vienību «Iecava 2», gūstot uzvaru ar 5:1. Baušķeniekiem vārtus guva Renārs Šeiners, Didzis Lukšis, Aldis Bičevskis, Gatis Feldmanis un Mārtiņš Tihanovs, iecavniekiem vienīgos vārtus izcīnīja Ģirts Šāvējs. Šajā līgā pašlaik vadībā ir «Bauskas» vienība ar 28 punktiem, otrajā vietā ir «Iecava 2» ar 25 punktiem. Rezultatīvāko spēlētāju sarakstā pirmais ir Andris Štībelis no komandas «Iecava 2» ar 12 gūtajiem vārtiem un 16 rezultatīvām piespēlēm. Starp sešiem labākajiem ir arī Gatis Feldmanis un Didzis Lukšis no «Bauskas» vienības.

Savukārt LHL «Optibet» elites līgā vadībā ir hokeja kluba «Iecava» vienība – 11 spēlēs 23 punkti. Rezultatīvāko spēlētāju sešniekā ir kluba uzbrucējs Sanijs Kutovojs – seši gūti vārti un 11 piespēles.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju