Gailīšos izspēlē telpu futbola turnīru

Sestdien, 4. februārī, Uzvaras vidusskolas sporta zālē notika Gailīšu pagasta kausa izcīņa telpu futbolā. Turnīrā piedalījās deviņas komandas, par uzvarētājiem kļuva viesi no Jelgavas novada Sesavas pagasta.
 
Turnīrā iesaistījās deviņas vienības, kuras tika sadalītas divās grupās. Katras grupas labākās divas komandas sacentās pusfinālos.
A grupā četrus panākumus tikpat cīņās guva mājinieki. Viņi ar 3:1 pieveica «TFK Lats» komandu, kurā spēlē Bauskas, Iecavas un Vecumnieku novada futbolisti. Uzvarieši ar 2:1 pārspēja topošos čempionus sesavniekus, ar 5:0 «sasita» pastarīšus FC «Boris», bet ar 2:0 pārspēta vienība «Zem mildronāta». Sesavas komanda no grupas izgāja otrā ar vienīgo zaudējumu laukuma saimniekiem.

B grupā pēc visām aizvadītajām spēlēm trim vienībām – «Brunavai», «Ceraukstei» un «Ozolainei» – bija vienāds punktu skaits – 6. Uzvarētāju noteica pēc vārtu attiecības, jo savstarpējo cīņu rezultāti bija vienādi. Pēc šiem rādītājiem pirmā «Brunava», bet otrā «Ceraukste».

Pirmajā pusfinālā ceraukstieši ar 2:1 pārspēja mājiniekus «Uzvaru», bet otrā pusfināla pamatlaiks starp «Sesavu» un «Brunavu» beidzās ar 1:1. Pēcspēles soda sitienos precīzāki izrādījās sesavieši. Spēlē par trešo vietu «Uzvara» ar 2:1 pārspēja «Brunavu».

Finālā starp «Ceraukstes» un «Sesavas» komandu futbolistiem pamatlaiks noslēdzās ar 1:1. Arī šoreiz pēcspēles soda sitienos prasmīgāki bija sesavieši, triumfējot Gailīšu pagasta telpu futbola kausa izcīņā.

Uzvarētāju vienības spēlētājs Vairis Bērziņš bija priecīgs par rezultātu. «Visas pusfināla komandas bija līdzvērtīgas, cīņas interesantas. Turnīrs mums patika – guvām emocijas, un izdevās vinnēt. Viegli negāja. Gan pusfinālā, gan finālā uzvarējām tikai pēcspēles sitienos. Laikam šis elements mums ir ļoti veiksmīgs,» pēc turnīra atzina Vairis no Sesavas pagasta.

Nākamās telpu futbola sacensības plānotas 26. februārī sporta namā «Mēmele», kur notiks Ceraukstes pagasta atklātā kausa izcīņa telpu futbolā. Piedalīsies arī vieskomandas no Lietuvas un Jelgavas. Novada telpu futbola čempionāts startēs marta sākumā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju