FOTO: Deju kolektīvi sadejo Misā sarīkojumā «Kad uzplaukst zīlīšu koks»

Pagājušajā nedēļā Vecumnieku novada Misas tautas namā notika starpnovadu skolu 1. – 6. klašu deju kolektīvu pasākums «Kad uzplaukst zīlīšu koks». Koncertā piedalījās deju kopas no Valles vidusskolas, Skaistkalnes vidusskolas, Misas vidusskolas, Iecavas internātpamatskolas un Rīgas Friča Brīvzemnieka pamatskolas.

7. decembra koncerta vadītājas bija Misas vidusskolas 7. klases skolnieces Justīne Diena un Anastasija Paula, kuras iejutās atraktīvu rūķu meiteņu lomā un uzbūra ainiņas par to, cik ziema ir ziedošs gadalaiks – tajā uzzied gan leduspuķes, gan sniegavīri, gan cilvēku un rūķu sirdis, gan uzplaukst noslēpumainais zīlīšu koks.

Pēc koncerta bija pārsteigums, kad visi tika aicināti pulcēties pie Misas tautas nama, kur, kopīgā dejā vienojoties, tika iedegta eglīte uz Misas tautas nama ēkas jumtiņa. Lietus sniegu jau bija izkausējis, placis pie tautas nama bija slidens un slapjš, taču tas nevienam netraucēja. Ikvienam bija iespēja sasildīties ar tējas krūzi un gardām piparkūkām, ko bija sarūpējuši Misas tautas nama rūķīši. Misas tautas nama vadītāja Sandra Vēvere bija sagādājusi vēl kādu īpašu pārtseigumu – krāšņu salūtu par godu adventes laikam un eglītes iedegšanai.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju