Eiropas Parlamenta Budžeta kontroles komiteja nākamnedēļ apmeklēs Latviju, arī Bausku

Nākamnedēļ Latviju un Lietuvu četru dienu vizītē apmeklēs Eiropas Parlamenta (EP) Budžeta kontroles komiteja, aģentūru LETA informēja EP Informācijas birojā Latvijā.

Vizītes laikā no 3. līdz 6. aprīlim paredzētas tikšanās saistībā ar vairākiem Eiropas Savienības fondu projektiem. Latvijā delegācija viesosies 3. un 4. aprīlī.

3. aprīlī delegācija iepazīsies ar Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas jaunās A2 ēkas attīstību, dzelzceļa tīkla elektrifikācijas projektu, kā arī tiksies ar Valsts kontrolieri Elitu Krūmiņu un Saeimas Eiropas lietu komisijas vadību.

Savukārt 4. aprīlī EP Budžeta kontroles komitejas delegācija apmeklēs ALTUM (saistībā ar atbalsta projektiem mazajiem un vidējiem uzņēmumiem un energoefektivitātei), Rīgas Tūrisma un radošās industriju tehnikumu (saistībā sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošanu Jaunatnes garantijas ietvaros), farmācijas uzņēmumu «Olainfarm» Olainē un pārtikas ražotāju «Kronis» Bauskā. Tikšanās piedalīsies arī atbildīgo Latvijas valsts institūciju pārstāvji.

No 4. līdz 6. aprīlim Lietuvā delegācija apmeklēs Paņevežas reģionālo atkritumu apsaimniekošanas centru un Ignalinas atomelektrostaciju Visaginā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju