Daudzbērnu ģimenes sabiedriskajā transportā svētkos var braukt bez maksas 2

Daudzbērnu ģimeņu locekļi gan Lāčplēša dienā, gan valsts svētkos 18.novembrī reģionālajā sabiedriskajā transportā - autobusos un vilcienos - varēs braukt bez maksas, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijā (ATD).

Atlaidi 100% apmērā būs tiesības saņemt daudzbērnu ģimenes locekļiem, kuri, iegādājoties biļeti, uzrādīs "3+ Ģimenes karti" un personu apliecinošu dokumentu, skolēna vai studenta apliecību (līdz 24 gadu vecumam).

Direkcijā arī atgādināja, ka "3+ Ģimenes kartei" un personu apliecinošam dokumentam, skolēna apliecībai vai studenta apliecībai jābūt līdzi ne tikai biļetes iegādes brīdī, bet arī brauciena laikā.

Tāpat daudzbērnu ģimeņu locekļi reģionālajā sabiedriskajā transportā bez maksas varēs braukt arī 18.novembrī.

ATD ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Tauta

Kāpēc pārējie kuri nav daudzbērnu ğimene nebrauks par brīvu? Vai viena un divu bērnu audzināšana Latvijā nav svarīga?

pirms mēneša, 2018.11.11 21:52

Mamma

Kad ģimene pārstāj būt daudzbērnu??? Tad, kad vecākais kļūst pilngadīgs. Viss un man vairs nav daudz, it kā es tik un tā nebūtu viņu dzemdējusi un audzinājusi:( Vismaz nepilngadīgajiem bērniem būtu saglabājuši to karti.

pirms mēneša, 2018.11.15 23:51

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju