«Dartija» noslēdz regulāro čempionātu

Pirmo spēli jaunajā, 2017. gadā un savās mājās, bet pēdējo Latvijas basketbola 3. līgas (LBL3) regulārajā čempionātā 3. janvārī aizvadīja Iecavas basketbola klubs «Dartija».

Iecavnieki jauno gadu iesāka un regulāro čempionātu noslēdza uz teicamas nots –savās mājās pārliecinoši ar 87:70 uzvarēja viesu basketbolistus – «Rugāju SC». Lieliski maču nospēlēja «Dartijas» basketbolists Kristaps Vereščagins, kurš uzvarētāju labā guva 25 punktus.

Līdz ar šo cīņu iecavnieki noslēdza 2016./2017. gada LBL3 regulārās sezonas čempionātu. «Dartija» ar desmit panākumiem 14 spēlēs sev garantēja otro vietu A grupā, pa priekšu palaižot tikai teicami spēlējošo komandu «Valmiera Glass/ ViA-2» – valmierieši čempionātā guvuši uzvaras visās 14 spēlēs.

Iecavas vienība piedzīvoja divus zaudējumus tieši pret valmieriešiem, vienu no tiem tikai ar trīs punktu deficītu. Vēl iecavnieki pamanījās ar vienu punktu atzīt komandas «Jaunpils» pārākumu, bet lielākā neveiksme ar 14 punktu starpību ciesta pret komandas «Rūjiena» basketbolistiem.

Basketbola kluba «Dartija» treneris Voldemārs Pārums ar čempionāta pirmo posmu ir apmierināts, tiesa, viņš secina – diviem zaudējumiem nevajadzēja būt. «Pēdējā spēle pret «Valmieru» bija jāuzvar, tāpat mačs pret «Jaunpili» bija ļoti neveiksmīgs. Par laimi, tabulā vietu sadalījumu tas neietekmē, bet ir zaudēti punkti, kurus nevaram paņemt līdzi uz otrā posma spēlēm,» skaidro treneris V. Pārums.

Sezonas ievadā komanda teju nevienu spēli neaizvadīja optimālā sastāvā. «Spēlētājus vajā traumas. Īpaši trūka Ģirta Hauka un Rolanda Vereščagina. Pārējie pašlaik ir puslīdz veseli,» situāciju komandā skaidro Voldemārs.

Uz turpmākiem mačiem iecavniekiem jāuzlabo spēle aizsardzībā un cīņa par atlēcošajām bumbām. «Ir komandas, pret kurām jāspēlē ātrāka aizsardzība. Mēs pret atsevišķiem pretiniekiem spēles iesākam ļoti miegaini un lēni. Grūti teikt, kāpēc tā, bet arī šo jautājumu risināsim,» komentē V. Pārums.

Treneris ar nepacietību gaida čempionāta otro posmu, kurā Iecavas vienība sacentīsies ar B grupas pirmajām četrām komandām. «Otras grupas vienības ir spēcīgas. Ar Bauskas komandu allaž cīņas ir aizraujošas, tāpat jaudīga ir «Carnikava» un «Salacgrīva». Viegli nebūs. Prognozēju, ka visas spēles būs līdzvērtīgas,» pārdomās par turpmāko čempionāta gaitu dalās BK «Dartija» treneris Voldemārs Pārums.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju