Codes poniju jātnieces pirmajās vietās

Latvijas Jātnieku federācijas rudens sacensībās konkūrā pirmo un otro vietu izcīnījušas «Mēmeles jāšanas sporta kluba» dalībnieces Evelīna Ģeidāne un Nikola Marčenkova.

Sacensībās notika 28. oktobrī Rīgā, Kleistu sporta bāzē. Maršrutā ar šķēršļu augstumu 60 centimetri  E. Ģeidāne startēja ar poniju Jota, bet N. Marčenkova – ar Jotas dēlu Džoniju. Veiksmīga šoreiz bija māte, kas 20 dalībnieku konkurencē izcīnīja uzvaru. Džonijs ar savu jātnieci otrais.

Visvairāk mūsu novada klubu sportistu startēja 80 centimetru šķēršļu maršrutā. Arī šeit veiksmīgākā bija jaunā N. Marčenkova, kas startēja ar zirgu Ledions – viņai septītā vieta. Desmitā bija «Mēmeles jāšanas sporta kluba (JSK)» pārstāve Keitija Tukiša ar zirgu Dakāra.

Mūsu novadu pārstāvji startēja arī citos maršrutos. «Mēmeles JSK» sportiste Elizabete Griķe ar Ledionu šoreiz izmēģināja spēkus vienā no grūtākajiem maršrutiem – ar 120 centimetrus augstiem šķēršļiem. Uzrādīts labs ātrums, kas ļautu cerēt uz pirmo sešnieku, bet maršrutā bija soda punkti, tāpēc kopvērtējumā 16. vieta. E. Griķe pašlaik ir vienīgā mūsu novadu sportiste, kas startē maršrutos ar tādu šķēršļu augstumu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju