Bokseriem sudraba godalgas

Divi jaunie Bauskas boksa kluba sportisti atveduši no Latvijas skolēnu boksa čempionāta sudraba medaļas. Jauniešu treneris Valērijs Hrustaļovs ar panākumiem apmierināts ir daļēji.

Latvijas Skolēnu boksa čempionāts notika Rīgā 7. un 8. oktobrī. Bausku pārstāvēja pieci sportisti, no kuriem medaļas izcīnīja Rolands Dirmants un Tomass Obolevičs. «Abiem izdevās iekļūt finālā, kur pretiniekiem zaudēja pēc punktiem sportistiem no Jelgavas. Rolandam Dirmantam bija ļoti spēcīgs pretinieks, tur rezultāts likumsakarīgs. No Tomasa Oboleviča gan gaidīju labāku sniegumu – bija visas izredzes izcīnīt zelta godalgu, bet sportists neievēroja trenera teikto,» pauž V. Hrustaļovs.

Abi sportisti trenējas jau vairākus gadus. Gan R. Dirmants, gan T. Obolevičs pirms šīm sacīkstēm bija aizvadījuši jau 13 cīņas ringā.
V. Hrustaļovs pastāstīja, ka šogad pieaudzis boksa treniņu dalībnieku skaits. Pēdējā laika panākumi šajā sporta veidā palielinājuši interesi par boksu. Treneris informēja, ka labākie Bauskas bokseri cer iekļūt arī Latvijas jaunatnes izlases sastāvā. Tomēr tur ir liela konkurence, tāpēc būs nepieciešams daudz strādāt treniņos un piedalīties cīņās, lai iegūtu vietu izlasē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju