BK «Dartija» šī sezona ir beigusies

Latvijas basketbola līgas 3. divīzijā notiek ceturtdaļfināla spēles. Diemžēl izslēgšanas mači bija neveiksmīgi Iecavas novada basketbola klubam «Dartija», kas piekāpās divu spēļu summā BK «Talsi» vienībai.

Pamatturnīru iecavnieki noslēdza kā turnīra līderi, bet BK «Talsi» bija astotajā vietā. Lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, BK «Talsi» bija jāpārspēj BK «Krāslava», kas divu spēļu summā arī izdevās – 77:78 un 94:68.

Pirmo cīņu BK «Dartija» aizvadīja viesos 8. aprīlī un nepārliecinošā mačā guva uzvaru ar rezultātu 84:78. Iecavnieki pārsvaru nodrošināja tikai spēles pēdējās minūtēs. 25 punkti un deviņas atlēcošās bumbas Gundaram Bričkam, 18 punkti Rolandam Vereščaginam, 16 punkti un deviņas atlēcošās bumbas Gatim Justovičam, desmit punkti Ģirtam Haukam. Tā liecina Latvijas Basketbola savienības informācija.

Mājas spēle 11. aprīlī ritēja gandrīz punkts punktā, līdz pēdējās ceturtdaļas sākumā viesi veica atrāvienu, un iecavnieki tā arī nespēja pietuvoties līdz nepieciešamajiem -5 punktiem. Noslēgumā 75:85. Iecavniekiem kārtējo reizi rezultatīvs bija Gundars Brička – 29 punkti un septiņas atlēcošās bumbas, bet pārējie nespēja turēt līdzi. Rolandam Vereščaginam un Ģirtam Haukam pa 12 punktiem, pārējiem mazāk. Divu spēļu summā zaudējums 159:163, un BK «Dartija» šī sezona ir beigusies.