Baušķenieces startē «Dziesmu karuselī» 4

Telesabiedrības «RE:TV» organizētā jauno talantu konkursa «Dziesmu karuselis» ceturtajā raidījumā piedalīsies arī Bauskas meiteņu popgrupa «Doremi». «Bauskas Dzīvei» to pavēstīja grupas dalībniece Katrīna Kazlauska.

Šova ceturtais raidījums ēterā būs 25. marta vakarā. Līdz ar vēl citām grupām tajā kompozīciju «The Sweet Escape» piedāvās «Doremi» meitenes. Grupas uzstāšanās jau ir uzfilmēta. Priekšnesumu varēs vērtēt televīzijas skatītāji un balsot par to nedēļas garumā divas reizes diennaktī. «Ceram, ka baušķenieki mūs pamanīs, mūsu dziesma viņus uzrunās un par mums cilvēki balsos,» savu vēlmi izteica K. Kazlauska.

Grupā «Doremi» ir trīs dalībnieces: Diāna Semaka un Aleksandra Nazarova no Bauskas 2. vidusskolas, kā arī ģimnāziste K. Kazlauska. Dziedātprasmi meitenēm māca vokālās studijas «Aprīļa pilieni» vadītāja Nijole Berezina. Viņa arī pieteica Bauskas dziedātājas televīzijas konkursam «Dziesmu karuselis».

Popgrupa «Doremi» darbojas piecus gadus. Šajā laikā meitenes ne tikai izkopušas savas vokālās prasmes, bet arī centušās aktīvi iesaistīties dažādos pasākumos, arī vokālajos konkursos. «Doremi» uzstājusies Bauskas novada svētkos, rodot kontaktus ar grupu «Musiqq», iedziedāja fona vokālu dziesmai «Silta sirds». Meitenēm ir skaista tradīcija – jau trīs gadus viņas 1. septembrī dzied Dailes teātrī, kad šeit notiek skolas gada sākumam veltītais šovs.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Klasesbiedris

Meitenes-lai izdodas!!!Darīsim ko varēsim.Un turam īkšķus!!!

pirms 10 mēnešiem, 2018.03.23 09:55

Jautrā

Meitenes! Jūs esat foršas! Atbalstīsim un turēsim par jums īkšķus! Lai IZDODAS!!! ????????

pirms 10 mēnešiem, 2018.03.23 11:46

Jautrā

Meitenes! Jūs esat foršas! Atbalstīsim un turēsim par jums īkšķus! Lai IZDODAS!!!
P.S. Labojums jautājumu zīmju vietā bija domāti SMILE.

pirms 10 mēnešiem, 2018.03.23 11:50

Popgrupa

Murgs!

pirms 10 mēnešiem, 2018.03.28 09:17

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju