Baušķeniece startē uz «Eirovīziju» 6

Baušķeniece Sabīne Geiba (Berezina) kārtējo reizi iekļuvusi starptautiskā dziesmu konkursa «Eirovīzija» Latvijas atlases finālā. Par to vēstī Latvijas Televīzijas komunikācijas speciālists Edgars Lākutis.

Ceturto gadu «Eirovīzijas» dziesmu atlase Latvijā notiek konkursā «Supernova». Latvijas Televīzija nosaukusi 21 šīs sezonas dalībnieku. Viņu vidū arī Sabīne Geiba, kura piedalās meiteņu grupā «Hypnotic». Atlasē izskanēs autoru Sabīnes Geibas, Beatrises Heisleres un Ruslana Kuksinoviča kompozīcija «Pray».

Konkursa ceturtajā sezonā piedalīsies 21 dalībnieks, tam būs trīs pusfināli un viens fināls. No katra pusfināla finālā iekļūs divi dalībnieki. Kā ierasts, «Supernova» notiks februārī, bet konkursa uzvarētājs balvā saņems iespēju piedalīties starptautiskajā «Eirovīzijas» dziesmu konkursā, kas nākamgad būs Portugālē.

Atlases kārtās piedalīsies pieci solisti, astoņas solistes un astoņas grupas. Viņu vidū ir Markus Riva, kas nav izlaidis nevienu «Supernovu». Otro reizi uz skatuves kāps arī S. Geiba. Nacionālajās atlasēs Sabīne vairākkārt piedalījusies, pirms tās organizētas kā «Supernova» konkursi.

«Bauskas Dzīvei» Sabīne precīzu skaitu, cik reižu startējusi atlasēs, ātrumā nevarēja nosaukt. Taču viņa atzina – visas reizes, kad kompozīcija iesniegta, tā pārvarējusi atlases barjeru un izskanējusi pusfināla kārtās televīzijā. «Šogad mūsu dziesma aicina ticēt brīnumam, cerībai, ka pasaulē reiz iestāsies miers. Dziesmu novērtējusi atlases žūrija, ceru, ka to pamanīs arī televīzijas skatītāji,» teic S. Berezina.

Sabīnes konkurentu vidū būs populāri, kā arī daudzi mazāk zināmi izpildītāji, kā, piemēram, Edgars Kreilis, Lauris Valters, Liene Greifāne, Monta, kura iepriekš piedalījās grupā «My Radiant You». Viena konkursa dalībniece dzīvo Amerikas Savienotajās Valstīs un pašlaik apgūst latviešu valodu, Laura Rizzoto ir dzimusi Brazīlijā, viņas tēvs ir latvietis, bet māte portugāļu izcelsmes. Akadēmiski izglītotākā dalībniece ir pianiste un dziedātāja Katrīna Gupalo. Vienīgā dziesma, kas konkursā izskanēs spāņu valodā, būs dziedātājas Jenny May izpildītā «Soledad».

Pievieno komentāru

Komentāri 6

zb

***a ... nu cik var bāzties visos caurumos

pirms gada, 2017.12.09 09:48

Rb

Malacis. Lai tik izdodas! Balss laba, dzied precīzi. Un skauğiem skaust jau neaizliegsi..

pirms gada, 2017.12.09 11:02

Atbalstītāja

Bez uzņēmības neko nevar panākt. Lai Sabīnei veicas,lai izdodas!
Bet tas zb lai ielien kādā savā caurumā,tup un nelien laukā!...Tāpat nekāda labuma no tāda cilvēka nav,kurš ir tik negatīvi noskaņots un ļauns!

pirms gada, 2017.12.10 20:32

trakais

Te jau ir uzmanības trūkums

pirms gada, 2017.12.12 18:23

nu

tupi tie baušķenieki, paši neko nevar, bet citus aprej......

pirms gada, 2017.12.13 14:34

saule

ka parasti talak pa rigu neviens netiek lielie makslinieki

pirms gada, 2017.12.16 08:17

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju