Bauskas un Vecumnieku novada sportisti volejbolu spēlē Rīgā

Daudzi mūsu novada volejbolisti izvēlas spēlēt Rīgas «Olybet entuziastu volejbola līgā». Tur iesaistās divas Mežotnes, trīs Vecumnieku un viena Bauskas komanda. Vienības šajās sacensībās sadalītas desmit līgās.

Visaugstāk no mūsu komandām ir «Mežotne», kas šogad spēlē 1. līgā. Sezona gan pagaidām nav veiksmīga – pēdējā vieta ar izcīnītu vienu punktu. Treneris ir Guntis Mašinskis, rezultatīvākie spēlētāji – Nauris Artimovičs un Artūrs Zaķis.

Mežotnieks G. Mašinskis trenē vēl divas komandas, kas piedalās šajā turnīrā. 4. līgā spēlē «Mežotne 2», kuras sastāvā pārsvarā ir Mežotnes pagasta jaunieši, kam pievienojušies daži pieaugušie. Rezultatīvākais ir Lauris Ikaunieks. Komanda ar četriem punktiem septītajā vietā. Atsevišķos individuālajos rādītājos L. Ikaunieks, Didzis Rumba un Ruslans Kurašēvics ir šīs līgas labāko spēlētāju vidū. G. Mašinskis trenē arī sieviešu komandu «Bauska», kas startē dāmu 2. līgā. Atsevišķos individuālajos rādītājos starp līgas labākajām ir Anita Pizele un Gerda Salmiņa. Komanda ar pieciem punktiem atrodas sestajā vietā.

Vecumnieku novadā trim vienībām vienāds nosaukums «Vecumnieki». Vislabāk veicas komandai, kas pašlaik ir 2. līgas vadībā ar izcīnītiem 16 punktiem. Komandas treneris un kapteinis ir Ivars Sproģis, rezultatīvākais volejbolists Kristaps Lisovskis. Vēl viena vienība, kas pārstāv Vecumnieku novada domes sporta skolu, spēlē 5. līgā. Jauniešus trenē Jānis Plūme un Rinalds Zariņš.  Veiksmīgākais spēlētājs pats R. Zariņš, bet otrs labākais 2003. gadā dzimušais Verners Kļaviņš. Komanda atrodas piektajā vietā ar deviņiem punktiem.

Vecumnieku novada dāmas startē 3. līgā. Vienību trenē Jānis Plūme. Pārliecinoši labākā spēlētāja ir Daila Žukauska, kura vairākās disciplīnās ir arī līgas labākā volejboliste. Viņa saņēmusi balvu kā novembra labākā 3. līgas spēlētāja. Līgas veiksminiecēs iekļuvusi arī Amanda Burtkevica. Komandai trešā vieta ar 12 punktiem un labas izredzes cīnīties par augstākām vietām.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju