Bauskas novada dome izsludina trīs vakances 35

Līdz 22. oktobrim divus vadītājus un vienu speciālistu meklē Bauskas novada dome – SIA «Vides serviss» valdes locekli, Bauskas Valsts ģimnāzijas direktoru un jaunatnes lietu speciālistu, liecina informācija bauska.lv mājaslapā.

Kā liecināja Bauskas novada domes 26. septembra sēdē izskanējusī informācija – speciāla komisija gatavoja nolikumus konkursiem uz abiem vadītāja amatiem.

SIA «Vides serviss» valdes loceklim galvenās prasības ir augstākā izglītība uzņēmējdarbības vadībā, ekonomikā vai inženierzinātnēs, darba pieredze vadošā amatā ne mazāk kā trīs gadi, izpratne par SIA «Vides serviss» darbības stratēģijas realizēšanu un praktiskā darba pieredze projektu realizēšanā. Jāiesniedz pretendenta sagatavots redzējums par SIA «Vides serviss» attīstības perspektīvām, sniedzot ieskatu svarīgākajās prioritātēs un priekšlikumus to īstenošanai. Mēneša atlīdzība – 1990 eiro.

Galvenās prasības kandidātam uz Bauskas Valsts ģimnāzijas direktora amatu ir pieredze izglītības darbā ne mazāka par trim gadiem pēdējo piecu gadu laikā. Pieredzi vispārējās izglītības iestādes vadības darbā uzskatīs par priekšrocību. Jābūt pieredzei iestādes finanšu līdzekļu plānošanā un izlietošanā. Mēneša atlīdzība – 2300 eiro pirms nodokļu nomaksas.

Savukārt jaunatnes lietu speciālistam galvenās prasības ir augstākā izglītība un profesionālā pieredze darbā ar jaunatni, projektu sagatavošanā un vadīšanā, pasākumu organizēšanā un vadīšanā. Darba alga pirms nodokļu nomaksas plānota 929 eiro pēc pārbaudes laika beigām.

Speciālista konkursam nolikuma nav atšķirībā no abiem vadītāju konkursiem. Interesanti atšķiras valodas prasības – SIA «Vides serviss» valdes loceklim nav svešvalodas prasības, Bauskas Valsts ģimnāzijas direktoram ir jāzina kāda no Eiropas Savienības valodām, savukārt jaunatnes lietu speciālistam – vienkārši kāda no svešvalodām augstākā līmeņa pirmajā pakāpē – C1.

Konkursu uzvarētāju noteikšana arī atšķirsies. SIA «Vides serviss» valdes locekļa meklējumos būs divas kārtas. Piešķirot punktus par dažādiem nosacījumiem, noskaidros tos, kurus virzīs uz otro kārtu. Nolikumam ir pievienota punktu tabula, pēc kuras var secināt, ka lielākas izredzes ir personai ar maģistra grādu, kas centīgi apmeklē dažādus kursus un vadošos amatos ir strādājusi vairāk nekā desmit gadus. Redzējums par uzņēmuma attīstību nav būtiska prasība. Otrajā kārtā komisija subjektīvi vērtēs kandidātu komunikācijas prasmes un zināšanas par SIA «Vides serviss» darbību. Bauskas novada domes sēdēs opozīcijas deputāti vairākas reizes ir apšaubījuši šādas sistēmas efektivitāti, norādot, ka tā komisijas locekļi var paust savu personīgo viedokli, kas ļauj uzvarēt kandidātiem, kas ir saņēmuši mazāk punktu par savas profesionālās darbības vērtējumu.

Savukārt konkursā uz Bauskas Valsts ģimnāzijas direktora amatu pirmo kārtu pārvarēs visi, kam dokumenti atbilda nolikuma prasībām. Otrajā kārtā pēc pārrunām komisijas locekļi balsojot izvēlēsies jauno skolas direktoru. Kā notiks atbilstošākā jaunatnes lietu speciālista izvēle, nav norādīts.

Pievieno komentāru

Komentāri 35

Maigonis Jē

Vai tad vietējā valdība nezina, ko likt locekļu amatos, ja jātaisa konkurs, kurā pieteiksies utu noēdas, ļetraki un arī kāds jobermanis? Demit gadus biju konkursa komisijas pr-tājs, Bija gadījumi, ka pieteicās ap 100 cilvēku, bet man jau pirms oieteikšanās bija zināms " uzvarētājs"". Kāpēc šo lietu tā vajag sa***?

pirms 16 dienām, 2019.10.03 12:53

...vēlētājs

Laikam mazliet noraustījušies no Valsts kontroles. Kad likvidēs pašvaldības zobārsniecību ?

pirms 16 dienām, 2019.10.03 13:06

Jaunietis

Kas tas ar jaunatnes speciālistu atkal? Nesen taču bija konkurss? Ne tā?

pirms 16 dienām, 2019.10.03 13:14

Helena

Tak tā speciāliste gan jau, ka pārbaudes laiku neizturēja.

pirms 16 dienām, 2019.10.03 18:29

Haha-ha

Vides servisā valdes loceklim 1990 bruto? Apmaiņā pret to, ka tevi visās malās visi noliek un apsūdz sūdīgā darbā un zagšanā un paziņu iekārtošanā darbā? Njā.
Es jau neko negribu teikt, bet augstskolu absolventi pēc 3-4-5 gadiem Rīgā pelna vairāk. Un lai kāds ar 3 gadu pieredzi vadošā amatā pieteiktos šim?

pirms 16 dienām, 2019.10.03 14:20

Nezāle

Nu jā, un saliekot šo argumentu kopā ar "Bāc" rakstīto komentāru var arī saprast kāpēc Vides Servisā ir kā tas šobrīd ir.
Vai nu jāmaina nolikums un jāsamazina kandidātu prasības, taču tad jārēķinās, ka kandidāts nebūs uzreiz gatavs, bet viņam būs nepieciešams mācīšanās laiks; vai arī tad jāpaceļ atalgojums, lai piesaistītu jau laba līmeņa cilvēku ar vajadzīgo pieredzi.

Bet ko gan es te lieki sprieduļoju, tāpat beigās ieliks kādu no Bauskas, kādam tuvāk vai tālāk saistītu personu un pateiks, ka nolikumu nelasīja un ka cilvēku atceras no skolas un laikiem un forši, ka šis ir gatavs vadīt :D

pirms 15 dienām, 2019.10.04 10:03

Zane

Ģimnāzijas direktore jau zināma!Kāpēc ākstās !

pirms 16 dienām, 2019.10.03 18:01

Jane

Protams, ka zināma, viņa jau sen kolēģus iepazīstināja ar piedāvāto izaicinājumu vadīt apvienoto skolu, kāda suņa pēc vajag konkursu, lai hočaka.ru ievalbītu acis un domes sēdē blētu, ka viņai nav nekāda sakara ar saorganizēto direktori? Takš tā centās un organizēja pa ģimnāziju direktorieni, ka pat sevi pārspēja kārtējos melos, kas mainīsies????

pirms 16 dienām, 2019.10.03 21:04

Bļāviens

Vai tad nepietiek,ir kā ir ,vai nau vienalga kurš ,stājas pie vadības ruļļa, tāpat apčakarēs uz naudu.taisnības nedabūsiet.biezie dara kā grib.ticiet man viņiem *** uz jūsu komentāriem.VIŅI tāpat saņems .ellē VIŅi jau sen gaidīti

pirms 16 dienām, 2019.10.03 18:32

Bāc

Kas mainīsies Vides servisa konkursā šoreiz? Ieskats rubrikā "Toreiz un tagad":
1.«Es personīgi nelasīju nolikumu,» atbildēja A. Feldmanis, kurš piedalījās vērtēšanas komisijas darbā. Viņš un vairāki citi deputāti uzskata, ka nolikums ir neveiksmīgs, jo galvenā prasība, kas iekļauta likumā, ir augstākā izglītība pretendentam. L. Tijone ir ekonomiste ar maģistra grādu vadības zinībās, kas šajā gadījumā ir ļoti piemērota izglītība uzņēmuma vadītājam.
2.«Mēs saskaņojam valdes locekli – ne inženieri, ne apsaimniekotāju, bet gan vadītāju,» uzsvēra A. Feldmanis. Uz A. Kursītes jautājumu: «Tad nolikums nav jāievēro?» atbildes nebija.
3.Novada domes juridiskās nodaļas vadītājs Modris Mākulēns skaidroja – apstiprinot amatā kandidātu, kas neatbilst nolikumam, iespējami tiesas darbi. Viņš informēja, ka juridisko nodaļu nolikuma izstrādē neiesaistīja. Neviens nenosauca «neveiksmīgā nolikuma» autoru. Zem konkursa dokumenta ir Bauskas novada domes priekšsēdētāja Raita Ābelnieka paraksts. Savukārt pēc darba pienākumiem šādi dokumenti jāgatavo domes personāla speciālistei Dacei Strazdiņai.
4.Ļoti atzinīgi L. Tijones kandidatūru vērtēja deputāts Uldis Kolužs: «Mums nevajadzētu izvēlēties kandidātu no citas pilsētas, kam šis amats nozīmētu tikai karjeras pakāpienu, nevis rūpes par uzņēmumu un pilsētu. Mērķis bija atrast personu, kam nav jāmācās viss no jauna, kam ir degsme un vēlme sevi parādīt un uzņēmumu sakārtot.» Viņam piekrita deputāts Jānis Rumba, kurš L. Tijoni atceras vēl kā skolnieci: «Labi, ka mūsu bērni ir izmācījušies un ir gatavi kļūt par vadītājiem mūsu pašu novadā, nevis braukt uz Rīgu vai citiem, bagātākiem novadiem.»
Un tik tiko jau redzējām meistarklases paraugdemonstrējumu konkursa nolikumam "ATBILSTOŠU" bāriņtiesas locekļu iecelšanu....

pirms 16 dienām, 2019.10.03 21:12

Kika

Iebāž to Vides Servisu starp turieni kur vēži neziemo

pirms 16 dienām, 2019.10.03 21:43

Arnolda sāpe

Kika, bet kur tad pēc tam lai iebāž Vides servisā Lindiņas iekārtoto domes administrācijā caurkritušo juridisko zvaigzni?

pirms 15 dienām, 2019.10.04 09:51

Harjok

Domāju, kā Novickis ir piemērots kandidāts Vides Servisa valdes locekļa amatam. Lai parāda ko spēj!!!!

pirms 16 dienām, 2019.10.04 00:28

Nonīckis!

OOOO, jā pavisam noteikti, ka tik beigās nesanāk kā ar IP, gribēs lielāku algu uztaisīs brēku, šovu un tas būs visss, jo tur ir jādomā un jādara, bet, ja cilvēks pieradis daudz runāt, bet ne darīt! Atceramies Mežotnes gateri,arī dažas būves, kurās bija prarobs biesmīgos stāvokļos,cilvēki atceras , mums tādus rezultatīvus vadītājus nevajag! Lai vadītu Vides servisu vajag cilvēku zinošu, izglītotu, varošu, cilvēku kurš prot strādāt komandā, un kuram strādā galva nevis galviņa, Mežģaļus, kurš uzmeta????

pirms 15 dienām, 2019.10.04 07:48

Janķels

Par Mežgaļiem saki Novicka partijas biedrenei paldies, kura izrēķināja ka kompensācijā par atlaišanu ir labāk nekā strādāt pie skolas saglabāšanas.

pirms 15 dienām, 2019.10.04 08:46

Ai laiek fūd

Ko jūs piesipāties Novickim, cilvēks tak acīmredzami ir garīgi slims, lieciet viņam mieru!

pirms 15 dienām, 2019.10.04 10:05

vismaz

vismaz par atkritumu savākšanas nodaļas vadītāju viņu (novicki) vides servisā ielieciet

pirms 15 dienām, 2019.10.04 10:08

te ir darbs

pašreiz daudz "atkritumu" ir savācies novada domē un administrācijā!

pirms 15 dienām, 2019.10.04 10:17

Janka no Servisa

Nevajaga mums nevienu no domes,tāpat jau mums te iet jautri!

pirms 14 dienām, 2019.10.05 11:17

LRA

Jūs neviens neziniet, kā tas cilvēks, ir ar saviem zvaniem apnicis, piezvana un sākas, maļ un maļ vienu un to pašU.. Uzstājīgs viņa ir bez gala, un meklēt utis viņam patīk. Nav patīkams cilvēks, nākamajās vēlēšanās nesasiešos ar viņu, un to saka daudzi, kuri viņu atbalstija.

pirms 11 dienām, 2019.10.08 07:47

tingeļtangeļu trollim

LRA traucē kā skabarga ieberzusies dziļi mīkstumos - nu ļoti nepatīkami, ne izdabūt ārā ne ar plāksteri aizlīmēt!

pirms 11 dienām, 2019.10.08 09:27

tingeltangelim

Tu pats esi ieberzies un pilns ar skabargām pakaļā, tāpēc ārdies!

pirms 11 dienām, 2019.10.08 09:42

Lauķe

Vai tad vispār kāds jaunatnes lietu speciālists iztur pārbaudes laiku?????

pirms 15 dienām, 2019.10.04 11:22

Optimists

Es par efektivitāti, kāpēc mums vajag vēl liekus 3 ierēdņus???Vides Servisu lai vada loceklis Saukuma kungs( nezinu, kas viņu ir ievēlējis); jaunatne pati zinās kā vadīties, nu bet to skolu, varbūt jāpaprasa ārzemju mecenātiem. Es par EFEKTIVIZĀCIJU un nost ar ierēdņiem, no viņiem labuma nav pilnīgi nekāda, pat Bauskas Zemesgrāmatā ( mūsdienās jāsēž rindā, kamēr kundzīte (I.M.)apkalpo savas paziņas bez rindas, vienkāršus cilvēkus laipni izraidot pagaidīt...,)21.gadsimts, nost ar ierēdņiem!!!!

pirms 14 dienām, 2019.10.05 18:30

iedzīvotājs

Alga 1990 euro.Vai tas nav nenormāli.Vides servisā?Tad redz kur aiziet mūsu naudiņa.Tāpēc remontiem nepietiekTikapt liela cik skolas direktoram?Tātad iepriekšējai priekšniecei bija tāda pati.Nupat taču nepielika.Par ko šāda alga?Mēs,kas maksājam apsaimniekošanas,vai pareizāk sakot neapsaimniekošanas maksas,prasti sakot tiekam vienkārši čaka...ti.

pirms 14 dienām, 2019.10.05 22:00

Skolotāju diena

Pārējo skolu direktoriem tikai sapņot par tādu algu kā VS vadībai...

pirms 13 dienām, 2019.10.06 08:36

iedzīvotāj,

1990 (bruto turklāt) ir maz par tāda līmeņa amatu, it īpaši ņemot vērā, kas rakstīts sludinājumā pie prasībām. Cilvēks, kas atbilstu visām tām prasībām par šādu naudu tur nemaz nestrādātu. Kas, savukārt, arī ir primārā problēma no kā izriet visas pārējās problēmas un attiecīgi saistītās klientu asosiācijas (visi slikti strādā, visiem par daudz maksā utt).

pirms 12 dienām, 2019.10.07 10:30

diez,

ko tāds "jaunatnes lietu speciālists" var sadarīt katru dienu, piecreiz nedēļā pa astoņām stundām strādādams? Kā arī, kāpēc tiek diskriminēti vidējās un vecākās paaudzes iedzīvotāji, kāpēc viņiem domē nav sava speciālista?

pirms 13 dienām, 2019.10.06 11:57

P

Npieteiksos-negribu tapt noladets.

pirms 13 dienām, 2019.10.06 21:23

Lelde

Es par Uģi Saukumu, stabils vadītājs !

pirms 12 dienām, 2019.10.07 09:24

Janka no Servisa

Uģis varbūt varētu vilkt, bet vai ilgi...

pirms 12 dienām, 2019.10.07 20:28

iedzīvotāja

Bet manuprāt Bauskas ģimnāzijai jau ir direktore Linuta Ģērģe

pirms 12 dienām, 2019.10.07 11:36

krustiņš

Konkurss krustiņa pēc...sen jau viss skaidrs!

pirms 12 dienām, 2019.10.07 18:45

tantuks

Vides servisa vadītājam gan augstas prasības izvirzītas, nez vai vērtētāju brigādē, kāds būs ar līdzvērtīgu izglītību, lai adekvāti novērtētu kandidātu?! Vienam otram (jk), nav dzirdēts, ka būtu augstāks grāds par prof tehnikumu!

pirms 12 dienām, 2019.10.07 22:41

Anita

Kur palika Žabovs?????

pirms 10 dienām, 2019.10.09 16:44

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju