Bauskas mūzikas un mākslas skolā veic akreditāciju 4

Speciālistu komisija divas dienas, 4. un 5. aprīlī, strādāja Bauskas mūzikas un mākslas skolā (BMMS). Notika šīs mācību iestādes akreditācija.

«Tas bija kā liels, atbildīgs kompleksais eksāmens,» tā «Bauskas Dzīvei» pārbaudi raksturo skolas direktore Anita Velmunska. Divas dienas akreditācijas komisija strādāja BMMS. Tika akreditēta iestāde, vizuāli plastiskās mākslas programma, pēc jaunās metodikas vērtēja direktora darbību daudzās jomās, kompetencēs un aspektos.

Komisiju vadīja Inita Mazūdre, Jelgavas izglītības pārvaldes galvenā speciāliste izglītības jautājumos. Līdz ar viņu Bauskā strādāja Rubas pamatskolas direktore Inita Volberga un Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolas formas tekstila izglītības programmas vadītāja Gunta Apsīte.

Komisija īpašu uzmanību pievērsa drošības pasākumiem, mācīšanas procesam, materiāli tehniskās bāzes nodrošinājumam, IT lietojumam. Ar lielu rūpību tika vētīta skolas vadības darba organizācija, caurskatīti iekšējie normatīvie dokumenti. Ekspertes vēroja, sarunājās, veica anketēšanu un ikkatru no daudzajām iestādes darbības jomām  pārbaudīja ar dokumentāliem pierādījumiem. Tika sacīti atzinīgi vārdi par skolas sasniegumiem, pedagogu darbu un veiksmīgo skolas vadības modeli.

I. Mazūdre uzteica iestādes veikto publicitātes jomā un bija pārsteigta par tik daudzām inovatīvām idejām un labās prakses piemēriem. Galīgais akreditācijas komisijas ziņojumu tiks sagatavots līdz 20. aprīlim.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

?

Kur logo mūzikai?

pirms 10 mēnešiem, 2018.04.09 14:58

loģistika

Droši vien, ka mūzikas skolas ēkā

pirms 10 mēnešiem, 2018.04.09 17:56

Ww

Akreditācija nupat bija arī citās skolās,ko nu !?

pirms 10 mēnešiem, 2018.04.10 18:25

Fakts

Jau no 8.aprīļa Velmunska stāv pie tās sienas,vai laiks nebūtu nomainīt pret kādu svaigāku informāciju?

pirms 9 mēnešiem, 2018.04.17 10:48

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju