Bauskas komanda otrajā līgā turpina uzvarēt 3

Pagājušās nedēļas nogalē Latvijas florbola otrās līgas čempionāta divos mačos uzvarēja SC «Mēmele»»/Code» florbolisti, nezaudēto spēļu sēriju pagarinot līdz četrām.

Sestdien, 21. oktobrī, Bauskas novada florbolisti, skatītāju atbalstīti, Codes pamatskolā ar 12:10 pārspēja FK «Jūrmala». Dienu vēlāk mūsu florbolisti devās uz Kuldīgas novada Vārmi, kur gūti panākumi pret vietējo FK «Vārme», rezultāts – 12:6.

Codē mājinieki jau pirmajā periodā viesus sagrāva ar 8:1. Zāles saimniekiem vārtu rāmī lidoja gandrīz katrs metiens, bet pretinieki spēles ievadā nekādu pretestību nespēja izrādīt, bumbiņu vairākkārt raidot krietni garām vārtiem. Ar «hat-trick» jeb trim vārtiem jau ievadā izcēlās baušķenieks Aivis Barkovskis. Spēle interesantāka kļuva otrajā un trešajā periodā. Jūrmalnieki aktivizējās un atlikušās spēles 40 minūtes uzņēmās iniciatīvu, mājinieki vairāk cīnījās aizsardzībā. Otrajā periodā «Jūrmala» uzvarēja ar 5:2, bet pēdējā nogrieznī ar 4:2 mājinieki ievadā iegūto pārsvaru noturēja un svinēja uzvaru.

Šajā spēlē 5+1 iespēja Aivis Barkovskis, pa diviem precīziem raidījumiem Armīnam Timinskim un Rinaldam Smilgam. Pēdējais saņēma arī labākā spēlētāja balvu SC«Mēmele»»/Code» sastāvā. Vārtsargs Gatis Ivanāns atvairīja 38 no pretinieku 48 izpildītajiem metieniem.

Nākamajā dienā, 22. oktobrī, Bauskas novada florbolisti devās uz Vārmi. Pirms spēles abas komandas turnīra tabulā šķīra tikai punkts. Līdzvērtīgu spēku samēru varēja vērot mača pirmajās 20 minūtēs, kad tablo vēstīja 3:3. Otrajā periodā viesi no Bauskas pieveica pretiniekus ar 7:1, savukārt spēles trešajā periodā fiksēts rezultāts 2:2, bet visā duelī ar 12:6 panākums SC «Mēmele»»/Code» florbolistiem.

Punktu bagāžu Vārmē papildināja Aivis Barkovskis, kurš tika pie 3+2. Spēlējošais treneris Ingus Panteļejevs atzīmējās ar 2+1, bet sesavnieks Andris Zuts – ar 1+2. Šajā spēlē punktus guva 13 no 15 laukuma spēlētājiem, bez punktiem palika tikai abi vārtsargi Kārlis Ķikurs un Rinalds Smilga. Par Bauskas novada labāko spēlētāju Vārmē nosauca Artūru Žilinski, kuram bija divi precīzi metieni.

SC «Mēmele»»/Code» otrās līgas Rietumu grupā piecās līdzšinējās spēlēs zaudējumu juta tikai pirmajā cīņā, nākamajās četrās gūtas uzvaras. Komandas rezultatīvākais spēlētājs ar 15 vārtiem un astoņām piespēlēm ir Aivis Barkovskis, trenerim Ingum Panteļejevam – 5+7, Tomam Mengotam – 6+3.

Bauskas novada komanda atrodas grupas līdera godā, par četriem punktiem apsteidzot tuvāko konkurentu «Leģions/Grobiņas novads», pret kuru zemgalieši cietuši vienīgo zaudējumu turnīrā.

Nākamā spēle Bauskas komandai 29. oktobrī mājās pret FK «NND».