Bauskas florbolisti zaudē līderei «Lielvārde»/«Fatpipe» komandai 1

Elvi Florbola līgas līderes «Lielvārde»/«FatPipe» un «Betsafe»/«Ulbroka» svētdien izcīnīja kārtējās uzvaras. Lielvārdieši savās mājās rezultatīvā cīņā ar 12:8 (4:5, 3:2, 5:1) pārspēja «Bausku», panākumu nodrošinot pēdējā periodā.

"Lielvārde"/"FatPipe" spēles ceturtajā minūtē zaudēja ar 0:3, bet 11.minūtē ar 1:5, taču līdz pirmajam pārtraukumam starpību samazināja līdz minimumam. Savukārt otrās trešdaļas pirmspēdējā sekundē viņi panāca neizšķirtu 7:7, beigu cēlienā ar pieciem vārtiem salaužot baušķenieku pretestību.

Uzvarētājiem Atis Blinds guva divus vārtus un atdeva četras rezultatīvas piespēles, Toms Akmeņlauks nopelnīja 2+3, bet Antons Žuks izcēlās ar trim vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli. Tikmēr "Bauskai" ar "hat-trick" atzīmējās Pēteris Zeltiņš.

"Lielvārde"/"FatPipe" izcīnīja astoto uzvaru deviņās šosezon virslīgā aizvadītās spēlēs.

"Betsafe"/"Ulbroka" viesos ar 10:3 (6:0, 3:2, 1:1) sagrāva Liepājas "Kurši"/"Ekovalis".
Ulbrokas komandā bijušais baušķenieks Rolands Kovaļevskis guva divus vārtus un atdeva trīs rezultatīvas piespēles, bet pa diviem vārtiem iemeta Kristers Eglītis, Kārlis Jānis Petrovskis un Edžus Ceriņš.

Dienas sīvākā cīņa notika Ogrē, kur Cēsu "Lekrings" viesos ar 4:2 (2:0, 2:0, 0:2) uzvarēja "Ogres Vilkus", kas joprojām cenšas tikt pie pirmā panākuma sezonā.

Pēc svētdienas spēlēm virslīgas kopvērtējuma vadībā ar 24 punktiem deviņos mačos atrodas "Lielvārde"/"FatPipe", bet divi punkti mazāk ir "Betsafe"/"Ulbroka" rēķinā, kamēr vēl par diviem punktiem atpaliek "Rubene".

Savukārt "Valmiera", kas svētdien nespēlēja, ar 18 punktiem astoņos mačos ir ceturtā. Tālāk ar 14 punktiem seko "Lekrings", 12 punkti ir "Bauskai", bet par punktu atpaliek Igaunijas čempione Tartu EMU, savukārt pirmo astotnieku, kas regulārā čempionāta noslēgumā piedalīsies izslēgšanas spēlēs, ar desmit punktiem noslēdz Talsu NSS/"Krauzers". Tālāk ar deviņiem punktiem seko Stalbes "Pārgauja", punkts mazāk ir "Ķekavas" un "Kurši"/"Ekovalis" kontā, bet bez punktiem joprojām ir "Ogres Vilki".

Šajā sezonā "Elvi Florbola līgas" dalībnieku rindas papildinājuši "Ogres Vilki" un Igaunijas čempione Tartu EMU, bet vairs nespēlē galvaspilsētas komandas "Rīga" un "Rockets", tāpēc jau trešo sezonu pēc kārtas turnīrā startē 12 komandas. Igauņi gan piedalīsies tikai Latvijas čempionāta regulārajā turnīrā.