Bauskas bērnu un jauniešu centra audzēkņi koncertē «Prieka pieturā» 2

Trešdien, 12. decembrī, Bauskas kultūras centru ar daudzveidīgiem priekšnesumiem piepildīja Bauskas bērnu un jauniešu centra (BJC) dažādu interešu pulciņu un grupu audzēkņi Ziemassvētku ieskaņas koncertā «Prieka pietura».

Visi jaunie mākslinieki sākumā sanāca uz kopīgu foto: «Priecīgs nāc un darboties sāc! Lai top gadsimta vienīgā fotogrāfija!» skanīgi iesaucās BJC direktore Benita Svareniece, atklājot sarīkojumu. Vakars iesākās ar ģitārspēles grupas «M158» pašsacerētu skaņdarbu atskaņošanu. Programma bija dažāda un krāsaina, koncerts tika veltīts dažādām gaumēm.

Ģitārspēles grupas «M158» solists Toms Sīlis atzīst, ka pašreizējā sastāvā grupa spēlē tikai mēnesi. Jaunieši bijuši Lietuvas metālistu grupu festivālā, bet viskvēlākais sapnis būtu aizbraukt un uzstāties Amerikas Savienotajās Valstīs. Rīdziniece Emīlija Liepiņa puišiem pievienojusies nesen. Viņa basģitāru apguvusi pašmācības ceļā, kādreiz mācījusies pie privātskolotāja elektrisko ģitāru. «Parasti es spēlēju ģitāru, bet šodien vajadzēja iet pie bungām, jo neviena cita nebija. Ja godīgi, mums sanāca labāk nospēlēt, nekā biju domājis. Vienīgi varēja būt mūsu mūzikas gaumei atbilstīgāka publika, tomēr tāpat arī nebija slikti,» pauž ģitārists Mikus Sīlis.

«Mani visvairāk piesaistīja puišu deju grupa un ģitārspēles grupa. Vēl gaidu karsējmeitenes. Interesanti ir tas, ka katru gadu Bērnu un jauniešu centra koncerta repertuārā ir kaut kas atšķirīgs. Šogad «odziņu» piedeva improvizācijas teātris, arī tautas deju dancotājiem «Mēmelītē» ir sava loma un īpaša vieta. Skaistais rezultāts nebūtu sasniedzams bez pedagogu darba,» stāsta baušķeniece Egija Stapkeviča.

Koncerta noslēgumā klausītājus ar muzikālo sveicienu priecēja īpašie viesi – Agnese Rakovska un Aivars Rakovskis.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Dereks

Mazliet par daudz ģitāras, visu cieņu puišiem, bet Ziemassvētku ieskandināšanai par daudz bija! Agneses Rakovskas svārki Helovīniem būtu ok!

pirms 9 mēnešiem, 2018.12.17 11:39

Skatītāja

Mazajam ģitāristam dziesmiņa gan bija atbilstoša svētku tēmai. Metàlistiem varbūt vajadzēja citā koncertā uzspēlēt.

pirms 9 mēnešiem, 2018.12.17 21:26

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju