Bauskā svētdien izskanēs muzikāls projekts «Uz gaismu» 4

Bauskas kultūras centrā 10. decembrī izskanēs muzikāls projekts «Uz gaismu». Tajā līdz ar citiem māksliniekiem uzstāsies vokālās studijas «Miljons» jaunie dziedātāji.

Studijas vadītāja Māra Filipoviča «Bauskas Dzīvei» pastāstīja, ka Bauskā šis iecerēts kā vēl nebijis muzikāls priekšnesums. Nedaudz vairāk kā stundu ilgajā koncertā publika un mākslinieki atradīsies vienkopus zālē. Maksa Rihtera kompozīcijas radīs īpašu izjūtu noskaņu. To papildinās bijušās baušķenieces Baibas Vanagas intuitīvo instrumentu skaņas. Savas vokālās prasmes rādīs studijas audzēkņi Marta Mengote, Nikola Platā, Armands Rutkovskis, kā arī citi jaunie izpildītāji.

«Koncertā ar divām dziesmām piekritusi uzstāties arī mūsu pašlaik populārākā baušķeniece Adriana Miglāne. Bet šoreiz skatītāji viņu ieraudzīs pavisam citādāku nekā televīzijas šovā. Man šķiet, tas būs skaists pārsteigums daudziem,» stāsta M. Filipoviča.
Koncertā nav ieejas maksas. M. Filipoviča aicina vecākus pārdomāt, vai būtu lietderīgi uz šo īpašo meditatīvās noskaņās veidoto pasākumu ņemt līdzi pirmsskolas vecuma bērnus.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Inga

Paldies par informāciju, tikai tekstā neatradu-cikos pasākums sākas???

pirms 2 gadiem, 2017.12.07 19:06

Uzvārds

Tik pamet acis, Inga, uz labo pusi, un visu ieraudzīsi! ????

pirms 2 gadiem, 2017.12.07 19:27

Jolanta

Šim jābūt superr

pirms 2 gadiem, 2017.12.08 19:57

paga

un atpakaļ???

pirms 2 gadiem, 2017.12.10 18:25

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju