«Bauska» attālinās no labāko astoņnieka 3

Aizvadītajā nedēļas nogalē «Elvi» florbola līgas čempionāta komanda «Bauska», spēlējot savu skatītāju priekšā, zaudēja abās cīņās.

Vīriešu florbola virslīgā «Bauska» savās mājās sestdien, 16. decembrī, ar 3:9 kapitulēja līgas līdervienībai «Lielvārde/Fat Pipe», bet dienu vēlāk arī savu skatītāju priekšā atzīts FBK «Valmiera» pārspēks ar 7:13.

Pret lielvārdiešiem baušķenieki jau spēles sākumā nokļuva iedzinējos ar 0:1. Minimāls viesu pārsvars saglabājās visu pirmo periodu, līdz ciemiņi otrā perioda ievadā ieguva jau 0:3 pārsvaru. Vienus vārtus laukuma saimnieku labā atguva Romualds Paulovičs, bet līdz trešā perioda sākumam «Lielvārde» atradās vadībā jau ar 1:6.

Cīņas noslēdzošajā daļā mājinieku labā vārtus vairākumā guva baušķenieki Edgars Lujāns un Ģirts Laugalis, bet arī lielvārdieši atbildēja rezultatīvi, un spēle noslēdzās ar 3:9 viesu labā. Četrus vārtus Bauskas komandas pretinieki guva, spēlējot vairākumā. Laukuma saimnieku vārtu guvumos asistēja Tomass Valts Jirgensons, Pēteris Zeltiņš un Toms Niedre. Mājinieku komandā labākais spēlētājs – Edgars Lujāns, savukārt vārtsargs Elvis Holsts atvairīja 25 no pretinieku 34 metieniem.

Dienu vēlāk baušķenieki uzņēma viesus no Valmieras. Komandu pirmajā tikšanās reizē sezonas pirmajā mačā Valmierā pārāki bija viesi no Bauskas. Tiesa, mājās zemgalieši nespēja izrādīt pretestību vidzemniekiem.

Lai arī spēles ievadā vārtus vairākumā guva mājinieku vienības spēlētājs Ģirts Laugalis, viesi no Valmieras pārņēma vadību ar 1:3, bet pirmais periods noslēdzās ar 2:3 valmieriešu labā. Arī otrajā periodā laukumā komandas spēlēja vienlīdzīgi. Pēc Toma Rozentāla precīza metiena tablo vēstīja neizšķirtu, bet jau atkal ciemiņi spēja atjaunot divu «golu» pārsvaru.

Katastrofāli mājinieki spēlēja trešajā periodā, kura laikā tika ielaisti astoņi, bet iesisti tikai četri vārti. Arī šajā mačā Bauskas komanda slikti spēlēja mazākumā – kapitulēts četras reizes, un beigu rezultāts – 7:13 «Valmieras» labā.

Ar 2+2 rezultativitātes punktiem vienībā «Bauska» izcēlās Toms Niedre. Viņš ir komandas labākais punktu guvējs ar 20 vārtiem un 20 rezultatīvām piespēlēm. Toms līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ieņem augsto ceturto vietu. Ar 1+1 rezultativitātes punktiem spēlē pret valmieriešiem izcēlās Pēteris Zeltiņš un Ģirts Laugalis. Pa reizei precīzi meta Nikita Maksurovs, Toms Rozentāls, Uģis Ritvars Jirgensons, bet rezultatīva piespēle bija Māra Akmentiņa un Artūra Dulbes kontā. Labākais mājinieku komandas spēlētājs – Uģis Ritvars Jirgensons, savukārt vārtsargs Elvis Holsts atvairīja 35 no 48 pretinieku komandas metieniem.

«Bauska» ar 17 punktiem pašlaik atrodas devītajā pozīcijā, no izslēgšanas spēļu zonas atpaliekot par četriem punktiem. Nākamā cīņa baušķeniekiem 6. janvārī mājās pret Cēsu «Lekringu».

Komentāri 3

Tauta

Varbūt tomēr uztaisīt vienu komandu no divām? Kāda jēga,ka Bauskas novadam Latvijas čempionātā dažādās līgās piedalās divas komandas,kuras rāda ne to labāko rezultātu. Viena apvienota komanda būtu labāka un ekonomiskāka priekš Bauskas novada budžeta. :))

pirms gada, 2017.12.18 23:21