«Balticovo» komercdirektors atklās pārdošanas pieredzi 3

Bauskas biznesa inkubatorā piektdien, 12. maijā notiks Iecavas novada akciju sabiedrības «Balticovo» komercdirektora Toma Auškāpa priekšlasījums par tēmu «Pārdošana un plānošana».

Uz priekšlasījumu aicināts ikviens Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadu iedzīvotājs, informē biznesa inkubatora projektu vadītāja Laila Stapkeviča.

Ja no Vecumnieku novada uz tikšanos Bauskā dosies ne mazāk kā četri interesenti, viņiem tiks nodrošināts bezmaksas transports tur un atpakaļ. Dalībnieki aicināti pieteikties  Vecumnieku pašvaldības projektu vadītājai Alīna Žukauskai līdz 10. maija darbdienas beigām.
Tikšanās ar T. Auškāpu notiks biznesa inkubatorā Katoļu ielā 3, Bauskā, Sarunas sākums 12. maijā – pulksten 16. Dalība pasākumā ir bez maksas.

«Balticovo» ir lielākais olu un olu produktu ražotājs Ziemeļeiropā ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi. Uzņēmums ir orientēts uz darbību Latvijas un starptautiskos tirgos, eksportējot ap 70% saražotās produkcijas. Uzņēmuma darbinieku skaits ir 246; dējējvistu skaits – 2,8 miljoni. «Balticovo» tiek saražoti 1,8 miljoni olu dienā, 620 miljoni olu gadā.


Pievieno komentāru

Komentāri 3

Ola

Varbūt vajag padalīties pieredzē par to, cik tiek saražoti mēsli un kā ar tiem piegāzta visa Iecavas apkārtne un, galvenais, cik tas maksā un kā smird!

pirms 2 gadiem, 2017.05.10 15:46

Beatrise

Rādīs arī, vai tikai stāstīs ?

pirms 2 gadiem, 2017.05.11 15:50

bucīte

stāsti stāsti, gailīt. Redzēs kāda būs dziesma.

pirms 2 gadiem, 2017.05.11 15:59

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju