Aicina balsot par labākajiem vieglatlētiem

Latvijas Vieglatlētikas savienība sadarbībā ar Latvijas Sabiedriskajiem medijiem jau trešo gadu aicina vieglatlētikas līdzjutējus piedalīties balsojumā, izvēloties 2016. gada Latvijas labākos vieglatlētus, jaunos vieglatlētus un treneri.

Divās nominācijās ir mums pazīstami sportisti. Gada jauno vieglatlētu kategorijā nominēti sportisti vecumā no 16 līdz 23 gadiem, kuri šogad sevi pierādījuši Eiropas U18 un pasaules U20 čempionātā. To skaitā ir šķēpmetējs no Vecumnieku novada Kristaps Jaunpujens-Pujens, kurš Gruzijā uzvarēja Eiropas U18 vecuma čempionātā. Nominēts ir arī viņa treneris Ainārs Kovals.

Līdzjutēju balsojums Latvijas Sabiedrisko mediju portālā lsm.lv, kur var nokļūt pēc adreses bit.ly/2i4FhZW, noslēgsies 15. janvārī minūti pirms pusnakts. Gada vieglatlētus noteiks piecas dažādas auditorijas – interneta lietotāji, sporta žurnālisti, Latvijas Vieglatlētikas savienības valde, juridiskie biedri un Treneru padome. Katra balsotāju kategorija veido piektdaļu no kopējā balsojuma vērtības.
Interneta balsotāji no vienas adreses diennaktī var nobalsot vienu reizi, norādot savu e-pasta adresi. Desmit no viņiem balsojuma beigās saņems Latvijas Vieglatlētikas savienības kalendārus 2017. gadam.

Gada labāko vieglatlētu balvas tiks pasniegtas Latvijas Vieglatlētikas savienības sezonas noslēguma pasākumā 26. janvārī.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju