Jaunā konservatīvā partija pie Rīgas pils rīkos sapulci par tiesiskumu

Jaunā konservatīvā partija (JKP) saistībā ar publiskotajām "oligarhu lietas" sarunām šodien no plkst.18 laukumā pie Rīgas pils rīkos tautas sapulci par tiesiskumu, aģentūrai LETA sacīja JKP vadītājs Jānis Bordāns.

Politiskais spēks šajā gadījumā ir pasākuma pieteicējs, bet tas nebūs tiešs partijas pasākums, aģentūrai LETA iepriekš skaidroja JKP vadītājs Jānis Bordāns. Lūgumu par sapulces organizēšanu esot izteikuši vairāki sabiedriski aktīvi cilvēki.

Pasākuma laikā no plkst.17 tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana Pils laukumā. Savukārt no plkst.17.45 līdz apmēram plkst.21 tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Pils laukumā, nodrošinot piekļuvi Mazajai Pils ielai. Ierobežojumi neattiecas uz operatīvo transportu.

Kā ziņots, viesnīcā "Rīdzene" noklausītās politiķu un uzņēmēju sarunas kalpoja kā viens no galvenajiem pierādījumiem tā dēvētajā oligarhu lietā, kas tika ierosināta 2011.gadā pēc Krimināllikuma pantiem par kukuļņemšanu, kukuļdošanu, noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu legalizēšanu, dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un valsts amatpersonām likumā noteikto ierobežojumu pārkāpšanu.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs šo lietu izmeklēja vairākus gadus, tomēr izrādījās, ka noklausītās sarunas nav pietiekams pierādījums apsūdzību celšanai, tāpēc kriminālprocess tika izbeigts.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju