Aicina nosaukt labākos pastniekus

Uzņēmums "Latvijas pasts" sācis gadskārtējo konkursu "Mans pastnieks", lai jau septīto reizi katrā Latvijas reģionā noteiktu un godinātu to pastnieku un pasta nodaļas operatoru, kuru klienti atzinuši par uzticamāko, izpalīdzīgāko un zinošāko, informēja uzņēmuma pārstāve Vineta Danielsone.

Konkursa anketas aizpildīšanai un nosūtīšanai "Latvijas pastam" ar jau apmaksātu piegādi ir ievietotas visos bezmaksas laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogos 2018.gadam, kas oktobrī piegādāti tiem klientiem, kas kādu no preses izdevumiem ar pasta starpniecību abonējuši pēdējo trīs gadu laikā.

Aizpildītas anketas līdz 2018.gada 31.janvārim jāievieto jebkurā "Latvijas pasta" vēstuļu kastītē vai jānodod pasta nodaļā – anketas nosūtīšana ir apmaksāta. Anketu iespējams aizpildīt un iesniegt arī tiešsaistē vietnē anketa.pasts.lv.

V.Danielsone atklāja, ka «Latvijas Pastā» strādā vairāk nekā 1400 pastnieku un gandrīz 1200 pasta nodaļu darbinieku. Ar anketas starpniecību tiek aicināts novērtēt pasta darba profesionāļu atbildību, rūpes un izpalīdzību un pateikt viņiem paldies par pašaizliedzīgo un labo darbu.

Labākais 2017. gada pastnieks un pasta nodaļas operators konkursā «Mans pastnieks» tiks noskaidrots katrā Latvijas reģionā – Rīgā, Kurzemē, Vidzemē, Zemgalē un Latgalē. Iedzīvotāju vērtējumā labākie pastnieki un pasta operatori saņems vērtīgas balvas 100 eiro vērtībā.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju