FOTO: Valērija Hrustaļova 65 gadu jubileju nosvin ar boksa sacīkstēm

Ar uzmundrinājuma saucieniem un gonga skaņām sporta centrā «Mēmele» aizvadīts Bauskas novada atklātais čempionāts boksā. Savas spējas mēģināja pierādīt gan vietējie puiši, gan viesi.


Uz turnīru Bauskā ieradās viesi no Jelgavas, Rīgas, kā arī kaimiņi no Lietuvas pilsētas Telšiem. Sacensības rīkoja boksa klubs «Bauska» sadarbībā ar novada sporta centru «Mēmele».


No Bauskas pārstāvjiem vislabāk veicās Aleksam Blažēvicam un Edgaram Kozlovskim. Abi puiši savās cīņās svinēja panākumus.

Arī daiļā dzimuma pārstāves vēlējās pierādīt savas prasmes. Viena no viņām – Elīna Majauska, kura gan savā cīņā pēc punktiem piedzīvoja zaudējumu pret Lietuvas bokseri.


Turnīra galvenais organizators V. Hrustaļovs ir apmierināts ar turnīru, uzskata, ka tas ir bijis interesants. «Līmenis bija labs, godam nosvinēta mana 65 gadu jubileja,» gandarīts par turnīru saka V. Hrustaļovs.


Uzziņai

Bauskas novada atklātajā čempionātā boksā no Bauskas pārstāvjiem zelta medaļas izcīnīja Alekss Blažēvics un Edgars Kozlovskis.

Turnīrā baušķeniekus vēl pārstāvēja Rolands Dirmants, Andris Skukausks, Elīna Majauska, Daniels Tjuševs, Lauris Dūra, Lauris Timofejevs, Kristaps Gross un Paula Rāzna.


Pievieno komentāru

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju