FOTO: Teātra svētki Valles pagasta Mežmuižā 6

Vecumnieku novada Valles pagasta Mežmuižā 12. augustā norisinājās Teātra svētki.

Līdz šim – jau vairākus gadus – ciemos pie mežmuižniekiem ar savu jaunāko iestudējumu brauca Valles amatierteātris (režisore Aija Skosa), bet nu jau otro vasaru savu veikumu rādīja arī Mežmuižas teātra entuziasti. Abu aktieru ansambļu saspēlēšanos uz brīvdabas skatuves zem varena ozola «Cerībās» vēroja kupls pulks lielu un mazu skatītāju.

Teātra svētkus ievadīja Mežmuižas ļaužu sagatavotā izrāde «Kāzas Bazūnēs». Lugu sarakstījusi Gunta Drezova no Kurmenes. Pērn mežmuižnieki bija uzveduši autores darbu «Lauku gurķis». Valles amatierteātris klātesošos priecēja ar Andra Niedzviedža lugu «Viss otrādi».

Mainīgie laikapstākļi, kad spoža saule mijās ar draudīgiem padebešiem, kas atnesa stipru lietu, nespēja ietekmēt ne teātra spēlētāju darbotiesprieku, ne publikas emocijas, dzīvojot līdzi izrādēs izspēlētajiem notikumiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Vecumnieks

Rādās ka Mežmuižas teātra svētki ir saturīgāki un apmeklētāki nekā Vecumnieku novada kultūras darboņu organizētie pasākumi ar lielām algām un Kovalu priekšgalā ! Malači Mežmuižas ļaudis ! Paldies Žannai par svētku atspoguļošanu un poularizēšanu !

pirms mēneša, 2018.08.16 12:17

?

Jautājums - strādā, lai maksātu vai maksā, lai strādātu?!

pirms mēneša, 2018.08.16 13:30

līdzjūtība

Ļoti skumstu par to, ka Kovalam jādara tas, ko viņš vispār neprot un nesaprot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Apžēlojieties par šo cilvēku un atbrīvojiet viņu no šīm mocībām!!!

pirms mēneša, 2018.08.16 21:44

gans

Malači. Uzslavas entuziastiem.

pirms mēneša, 2018.08.16 12:26

Stjopa

Priecājos, ka Mežmuižā notiek tik foršs pasākums. Aktieri malači!!! Atbalstītājiem milzīgs paldies. Bildes - izcilas! Paldies Bauskas dzīvei par interesi.

pirms mēneša, 2018.08.17 23:59

nopietni jautāju

Vai tiešām visa mūsu ikdiena sastāv tikai no ampelēšanās?

pirms mēneša, 2018.08.16 21:47

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju