FOTO: Skolēni sacenšas viktorīnā par zobu veselību

Misas tautas namā 19. aprīlī notika Vecumnieku novada domes organizētā viktorīna «Esi gudrs – būsi vesels!» par zobu veselību.

Konkursā piedalījās 5. klašu skolēni – astoņas komandas no Vecumnieku, Misas, Skaistkalnes, Valles vidusskolas Vecumnieku novadā, kā arī no Iecavas novada Iecavas internātpamatskolas un Dzimtmisas pamatskolas un Neretas novada Mazzalves pamatskolas.

Viktorīnu vērtēja žūrija – Vecumnieku vidusskolas bioloģijas skolotāja Anda Kuzma, Valles vidusskolas sociālo zinību skolotāja Regīna Polāne un Vecumnieku novada domes izglītības metodiķe Vija Beļūna. Pasākumu vadīja atraktīvā Iecavas kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja Laimrota Jaunzeme.

Gatavojoties viktorīnai, 5. klašu skolēniem bija jāizpilda mājasdarbs – vajadzēja izveidot izglītojošu plakātu par zobu veselību un sagatavot priekšnesumu. Komandas dziedāja, repoja, izdejoja un teatralizēti apspēlēja zobu veselību. Viktorīnas laikā skolēniem bija jāveic dažādi uzdevumi – bija gan tests, gan krustvārdu mīkla. Pasākuma noslēgumā komandas atzina, ka ar krustvārdu mīklu veicies visgrūtāk. Vislielākais uztraukums bijis tieši pirms priekšnesuma. Taču kopumā gāja labi, un visi bija priecīgi.

Kamēr komandas strādāja, pasākuma vadītāja uzdeva dažādus āķīgus jautājumus līdzjutējiem. Viņi krāja punktus par pareizajām atbildēm, tādējādi neizšķirta rezultāta gadījumā palīdzot savas skolas komandai.

Skolēni atzina, ka viktorīna bija interesanta un laiks labi pavadīts. Šādus pasākumus noteikti vajadzētu rīkot arī turpmāk.


Viktorīnas rezultāti:
1. vieta – Mazzalves pamatskolas komandai;
2. vieta – Vecumnieku vidusskolas 5.a klases vienībai;
3. vieta – Skaistkalnes vidusskolas komandai.

Pārējie saņēma pateicību par piedalīšanos.

Pievieno komentāru

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju