FOTO: Rīgā atzīmē Tēva dienu

Tēvu dienai veltītajā gājienā svētdien, 8. septembrī, šogad Rīgā piedalījās vairāki simti ģimeņu, tostarp vairākas saimes arī no mūspuses novadiem.

Gājiena dalībnieki nesa plakātus ar uzrakstiem - "Man ir pasaulē labākais tētis!", "Lepns, ka esmu tētis!", "Es tevi mīlu, tēt!" un "Tēti, paldies, ka tu man esi!".

Festivāls notika Vērmanes dārzā, kur izskanēja plaša programma, piemēram, Igaunijas zinātnes centra "Ahhaaa" šovs, kā arī izrāde "Smieklu sasaukšanās", kurā piedalījās Renārs Kaupers, "Goran Gora" un grupa "Very cool people".

Gājiena un festivāla organizētāja, vecāku organizācijas "Mammamuntetiem.lv" vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa festivāla atklāšanas uzrunā sacīja, ka "ģimenē Tēva dienai būtu jābūt katrai dienai, tāpēc, gaidot tēva dienu, "Mammamuntetiem,lv" aktualizēja būtiskus jautājumus pār tēva lomu un par ģimenes attiecību veidošanu".

Rīgas domnieks Jurģis Klotiņš (VL-TB.LNNK) uzrunā uzsvēra, ka Latvija un Eiropa no tēviem varētu mācīties rūpes par ģimeni un pauda pateicību Latvijas ģimeņu tēviem par viņu "ikdienas varonību, rūpēm ģimenē un profesionālajos darbos".

Tāpat viņš pauda vēlējumus, lai "Latvijā jau tuvākajā laikā būtu papildināta tā programma, kas palīdz ģimenēm iegādāties mājokļus, īpaši daudzbērnu ģimenēm un, lai Eiropas Savienībā tiktu izveidota vienota programma, kuras līdzekļi būtu pieejami tās dalībvalstīm, lai finansētu tādus ilgtermiņa ieguldījumus, kas veicina ģimeņu labklājību un stiprina ģimeņu drošību".

Pievieno komentāru

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju