FOTO: Pastalu darināšanas meistarklase Bauskā 5

Bauskas kultūras centrā (BKC) svētdien, 8. aprīlī,tika rīkota pastalu darināšanas meistarklase. Bija paredzēts, ka seno arodu baušķeniekiem ierādīs Rīgas Tehniskās universitātes docente, ādas apstrādes meistare Agrita Krieviņa, kuras projekts ir vismaz simt cilvēkiem līdz Latvijas jubilejai iemācīt pašiem sev pastalas izgatavot.


Tomēr viņai tieši todien bija jābūt Ludzā, lai tur ļaudis skolotu vīžu pīšanā no auklām, tālab Bauskā mācības vadīja meistares meita Māra Krieviņa kopā ar palīdzi Intu Ciemu, kas savukārt ir Agritas māsa. Tāda meistarība un aizraušanās vieno šīs dzimtas sievietes.


Pastalu darināšanas meistarklasē iespējams izpausties pēc katra individuālās gaumes un vajadzībām, gatavojot klasiski gaiši vai tumši brūnus, ogļu melnus, zaļus, jūras zilus vai pat koši sarkanus apavus.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

domes administrācijai

Ja Bauskas novada pašvaldībā ir īstenots projekts un izveidots Amatniecības centrs (Kalna ielā 14), kāpēc tajā šāda veida aktivitātes nenotiek? Jautājums - kas tajā notiek, kāda veida aktivitātes tiek piedāvātas, kā tiek izmantotas iegādātās iekārtas, kādas darbības un pasākumi veikti (un ikgadējs finansējums virzīts), lai nodrošinātu projekta ilgtspēju?
Protams, KC - cepuri nost! Malači, ka spēj, var un, galvenais, grib darīt!

pirms gada, 2018.04.10 15:21

.

Pajautā Beņukam

pirms gada, 2018.04.18 23:36

mjāā

\Loti jauks pasākums, prieks bija paskatīties bildītes!

pirms gada, 2018.04.10 16:07

Britanec

Skaisti sanāca, malači!

pirms gada, 2018.04.11 07:50

jauki

skaisti! Vai nevar atkārtot??????

pirms gada, 2018.04.11 13:47

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju